Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne ilyen lány?

Lenne ilyen lány?

Figyelt kérdés

Szia! Én egy 17 éves fiú vagyok, 180 cm magas, fekete hajú, kék szemű, maci testalkat.


Nem iszok, nem dohányzok, nem drogozok.


Lenne kedve egy lánynak eljönni velem egy nornális buliba (gondolok itt nem drogdiscora)?

Nem kell semmi, csak táncolnánk.


Nem akarom egyből felszedni meg semmi, csak szórakozni.



jan. 4. 15:28
 1/8 anonim válasza:
Azért egy helyet nem ártana, ha megadnál, legalább település szinten, ne az egyeztetésnél derüljön ki, hogy a fél országot át kellene utazni.
jan. 4. 15:35
 2/8 anonim válasza:

A maci testalkat mit jelent?

Negatív tulajdonságaid?

Idegen vagy kvázi, így senki nem menne el veled sehova, ez azért nem így működik.

jan. 4. 15:54
 3/8 anonim válasza:

"Nem iszok, nem dohányzok, nem drogozok."


Az apácazárdában próbálkoztál már csajozni? Ilyen macitestű dögunalom csávóknak esetleg ott van esélyük csajozni

jan. 4. 16:23
 4/8 anonim válasza:

#3

ő legalább nem fog meghalni 30 évesen tüdőrákban vagy alkoholmérgezésben, veled ellentétben

jan. 4. 16:29
 5/8 anonim válasza:

3


Én se dohányzok, nem is iszok, és nem is drogozok, mégsem vagyok már szűz 16 éves korom óta, és jelenleg is van csajom.



4



Aki meghal tüdőrákban, az azért hal meg, mert van valamilyen veleszületett betegsége is mellé, vagy csak szimplán hajlamosabb erre, de én több idős embert ismerek dohányost, mint halottat.


Aki pedig alkoholmérgezésben hal meg, az meg kemény alkoholista, attól mert valaki 1 héten 1 szer iszik hétvégén, még nem fog megdögleni, meg nem megy szét a mája.


Ezt írom úgy, hogy én se nem dohányzok, se nem iszok.



Mindkettőtök a két szélsőséget emelte ki, ez nem szép dolog.

jan. 4. 16:32
 6/8 anonim válasza:
Most mi bajod a drogdiszkóval?
jan. 4. 17:56
 7/8 anonim válasza:
3-as 5-ös csak itt féltékenykedik azt hiszi csak ő csajozhat.
jan. 9. 22:05
 8/8 anonim válasza:
Uncsin hangzik
jan. 9. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!