Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki viszonylag normális?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok!

Még nyugodtan mondhatom magam új felhasználónak, de hamarosan talán képtelen leszek innen is törölnöm magam, (tudom tudom, "kitérdekel")

De miért nem bizonyítsa be nekem valaki azt, hogy nem csak morbid gondolkodású emberek használják ezt a platformot?

A mentális egészségem nincs a legjobb állapotában ez tény.

Valamint nincs nagy társaságom mostanában, ez okból regisztráltam az oldalra. Viszont senki nem figymeztetett arra hogy itt nem a legcélszerűbb ismerkedni, ugyanis az hogy hosszas beszélgetés után kiderül az emberekről hogy egyébként :

- Megadott 22 évkor helyett valójában 42 éves.

-Leszbikus lány aki férfinak adja ki magát

-Vak

-Skizofrén

- Paranoiás

Nem vagyok előítéletes de

Ezeket miért nem közlik a beszélgetés elején?

Ezek mellett vannak a "trollok" bármilyen kérdést látnak, bárhogyan megfogalmazva az a tényleges céljuk hogy minél jobban megalázzák a kérdezőt. Szarban úsztok a kommentszekcióban, és ahelyett hogy segítenének egymásnak kimászni a trágyavölgyböl, jó kis sz*rcsatát játszotok, jó buli lehet.

Ez a mi generációnk.

Itt valóban mindenki megmutathatja az aberráltabbik énjét hiszen anonim.

A kérdésem továbbra is a következő:

Van itt épp eszű ember?

Aki őszinte, empatikus, és akár még humoros is.

Mert vele szívesen beszélgetnék.

Ha a fent említett negatív, gyűlölködő egyének közé tartozol, dobj ide egy gyakori kommentet és minősítsd magad!(max nem figyelek oda.😂 rosszabb esetben törlik a kérdésem)

Ha pedig úgyérzed a keresett személyek leírása jellemez akkor írj privátban mert egy kicsit reményvesztett vagyok.

(22/N)



#ismerkedés #magány #barátkozás #beszélgetőtárs #vajonmileszebből #nembajmaradokafacebooknalakkor
jan. 20. 23:08
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim válasza:
Itt csak azok vannak.
jan. 20. 23:18
 2/52 anonim válasza:
38/F
jan. 20. 23:27
 3/52 anonim válasza:
Nekem az általánosítás mindig gyanús.
jan. 20. 23:31
 4/52 anonim válasza:
milyen altalanositas?
jan. 20. 23:31
 5/52 anonim válasza:
22 éves kamu,2. felvonás?
jan. 20. 23:33
 6/52 anonim válasza:
A normális az szubjektív szerintem, de értem, mire mondod. Őszinte vagyok, empatikus de humoron nincs valami sok, inkább komoly vagyok, nem mosolygós. Bármiről beszélgethetsz velem. Ha gondolod írj. Azért nem írok rád én, mert azt te tudod, mennyire fér bele az, hogy nem vagyok valami humoros. A többit meglátjuk.
jan. 20. 23:35
 7/52 anonim válasza:
A facebook az még divat?Nem csak idióták használják még?
jan. 20. 23:36
 8/52 anonim válasza:
Nincs. Erre az oldalra csak 42 éves paranoid skizofrén vak leszbikus férfiak járnak fel, úgyhogy menjél innen el.
jan. 20. 23:39
 9/52 anonim válasza:

Mi a viszonyítási alap?


Egyébként a vak, miért kizáró tényező? A legjobb barátom látássérült, és a legjobb arc, akit ismerek.

jan. 20. 23:39
 10/52 anonim válasza:
Nincs, csak elmebetegek használják ezt a felületet.
jan. 20. 23:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!