Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki viszonylag normális?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok!

Még nyugodtan mondhatom magam új felhasználónak, de hamarosan talán képtelen leszek innen is törölnöm magam, (tudom tudom, "kitérdekel")

De miért nem bizonyítsa be nekem valaki azt, hogy nem csak morbid gondolkodású emberek használják ezt a platformot?

A mentális egészségem nincs a legjobb állapotában ez tény.

Valamint nincs nagy társaságom mostanában, ez okból regisztráltam az oldalra. Viszont senki nem figymeztetett arra hogy itt nem a legcélszerűbb ismerkedni, ugyanis az hogy hosszas beszélgetés után kiderül az emberekről hogy egyébként :

- Megadott 22 évkor helyett valójában 42 éves.

-Leszbikus lány aki férfinak adja ki magát

-Vak

-Skizofrén

- Paranoiás

Nem vagyok előítéletes de

Ezeket miért nem közlik a beszélgetés elején?

Ezek mellett vannak a "trollok" bármilyen kérdést látnak, bárhogyan megfogalmazva az a tényleges céljuk hogy minél jobban megalázzák a kérdezőt. Szarban úsztok a kommentszekcióban, és ahelyett hogy segítenének egymásnak kimászni a trágyavölgyböl, jó kis sz*rcsatát játszotok, jó buli lehet.

Ez a mi generációnk.

Itt valóban mindenki megmutathatja az aberráltabbik énjét hiszen anonim.

A kérdésem továbbra is a következő:

Van itt épp eszű ember?

Aki őszinte, empatikus, és akár még humoros is.

Mert vele szívesen beszélgetnék.

Ha a fent említett negatív, gyűlölködő egyének közé tartozol, dobj ide egy gyakori kommentet és minősítsd magad!(max nem figyelek oda.😂 rosszabb esetben törlik a kérdésem)

Ha pedig úgyérzed a keresett személyek leírása jellemez akkor írj privátban mert egy kicsit reményvesztett vagyok.

(22/N)



#ismerkedés #magány #barátkozás #beszélgetőtárs #vajonmileszebből #nembajmaradokafacebooknalakkor
jan. 20. 23:08
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim válasza:
Van. De Te nem ilyennek tűnsz.
jan. 21. 00:00
 12/52 anonim válasza:

Ez alapján te voltál, aki feltett már egy kérdést a mai nap folyamán (legalábbis volt egy illető, aki törölte magát mindenhonnan és ezért van itt), hogy ismerkedne. Az tény, hogy jó sok troll van itt, de még férfiként is volt szerencsém beszélgetni több normális sráccal is innen (pedig nincsenek hátsó szándékaim:D). Szóval ha engem kérdezel vannak normálisak, igen, inkább csak a szerencsén és a kérdés milyenségén múlik a dolog - meg a kitartásodon, mert itt simán írnak egy lánynak vagy húszan, abból tuti nem könnyű kiszűrni ki az értelmes.

Másrészt meg a társkeresőkön az emberek kb. 90 százaléka vissza se ír, akármit ír a másik, szóval.. ilyen ez :D

jan. 21. 00:04
 13/52 anonim válasza:

Először nem is értettem a kérdést, de aztán láttam, hogy új vagy itt. Így már világos, hogy miért merül fel benned egyáltalán, hogy talán van esély itt normális emberrel összefutni. Én 17 éve látogatom az oldalt, és beszélek itt rendszeresen másokkal, de normális embert még nem találtam. Én sem vagyok az (hogy is lehetnek, ha ennyi ideje bírom itt??).


35/N

jan. 21. 00:17
 14/52 anonim válasza:
Kizárt! Még milyen fontos témában adhatok felvilágositást?
jan. 21. 00:49
 15/52 anonim válasza:

Innen, erről az oldalról lett párkapcsolatom.

Valamint:

Megismertem valakit elég régen és azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Az általánosítás ezért nem mindig szerencsés, szerintem.

jan. 21. 04:27
 16/52 anonim válasza:
Írj rám, hátha beleesek a "normális" dobozba :))
jan. 21. 05:29
 17/52 anonim válasza:

Nyílván vannak, csak elsősorban nem ők fognak írni az ilyen kérdések alá.


"Aki őszinte, empatikus" - hát annak tartom magam, bár ezt igazából nem az én tisztem megítélni


"Megadott 22 évkor helyett valójában 42 éves." - Hazugsággal indítani alapból nem túl szerencsés, viszont most sem közölted hány éves személyekkel beszélgetnél

jan. 21. 05:57
 18/52 anonim válasza:
Én még itt normális emberrel nem találkoztam!
jan. 21. 06:17
 19/52 anonim válasza:

"Én még itt normális emberrel nem találkoztam!"

Elég szomorúan hangzik, itt is ugyanolyan emberek vannak, mint bárhol máshol.

jan. 21. 06:37
 20/52 anonim válasza:
Ebben inkább nem mennék bele. Nagyon sokáig ugyanígy gondoltam.
jan. 21. 06:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!