Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki viszonylag normális?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok!

Még nyugodtan mondhatom magam új felhasználónak, de hamarosan talán képtelen leszek innen is törölnöm magam, (tudom tudom, "kitérdekel")

De miért nem bizonyítsa be nekem valaki azt, hogy nem csak morbid gondolkodású emberek használják ezt a platformot?

A mentális egészségem nincs a legjobb állapotában ez tény.

Valamint nincs nagy társaságom mostanában, ez okból regisztráltam az oldalra. Viszont senki nem figymeztetett arra hogy itt nem a legcélszerűbb ismerkedni, ugyanis az hogy hosszas beszélgetés után kiderül az emberekről hogy egyébként :

- Megadott 22 évkor helyett valójában 42 éves.

-Leszbikus lány aki férfinak adja ki magát

-Vak

-Skizofrén

- Paranoiás

Nem vagyok előítéletes de

Ezeket miért nem közlik a beszélgetés elején?

Ezek mellett vannak a "trollok" bármilyen kérdést látnak, bárhogyan megfogalmazva az a tényleges céljuk hogy minél jobban megalázzák a kérdezőt. Szarban úsztok a kommentszekcióban, és ahelyett hogy segítenének egymásnak kimászni a trágyavölgyböl, jó kis sz*rcsatát játszotok, jó buli lehet.

Ez a mi generációnk.

Itt valóban mindenki megmutathatja az aberráltabbik énjét hiszen anonim.

A kérdésem továbbra is a következő:

Van itt épp eszű ember?

Aki őszinte, empatikus, és akár még humoros is.

Mert vele szívesen beszélgetnék.

Ha a fent említett negatív, gyűlölködő egyének közé tartozol, dobj ide egy gyakori kommentet és minősítsd magad!(max nem figyelek oda.😂 rosszabb esetben törlik a kérdésem)

Ha pedig úgyérzed a keresett személyek leírása jellemez akkor írj privátban mert egy kicsit reményvesztett vagyok.

(22/N)



#ismerkedés #magány #barátkozás #beszélgetőtárs #vajonmileszebből #nembajmaradokafacebooknalakkor
jan. 20. 23:08
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim válasza:
#30 Imádom ezt az oldalt! 🤣
jan. 21. 11:57
 32/52 anonim válasza:
A kérdésben csak a bizonyos fogyatékosságokkal rendelkező emberek említése problémás, mert ezekről senki sem tehet.
jan. 21. 12:05
 33/52 A kérdező kommentje:

#30

👏🤣


#32

Nem azzal van a gond, hogy fogyatékossággal rendelkeznek, a legtöbb ember velejárója. Senki sem lehet tökéletes, ahogy én sem vagyok az, hiszen nekem is vannak hiányosságaim amiket igyekszem pótolni.:)

A probléma lényege hogy hazudni és félrevezetni másokat nem szép dolog.


A többségnek pedig:

Nem töltök 24/24 órát a gyakorin, fent említettem hogy privát üzenetben jelezze aki ismerkedni, beszélgetni szeretne így nem böngészem gyakran a válaszokat sem, néha rájuk nézek.

Igyekszem mindenkinek válaszolni.

jan. 21. 12:18
 34/52 anonim válasza:

ha gondolod mondd el mi bánt, vagy mint hogy min mész keresztül

én szívesen meghallgatlak

F/30

jan. 21. 12:33
 35/52 anonim válasza:
#30 😂😂😂 Tőle már én is kaptam ilyen privátot, valami teljesen random válaszra.
jan. 21. 12:50
 36/52 anonim válasza:

en normalis vagyok, es szivesen baratkoznek mert a valo eletben nem igazan vannak barataim..sok a hulye ember.

Van tobb mint fel eves kapcsolatom es lany vagyok

16 eves

jan. 21. 18:39
 37/52 anonim válasza:
Nagyon igyekezhet, tegnap negyed 12 óta nem volt ideje válaszolni. 😂
jan. 21. 18:42
 38/52 anonim válasza:
Lehet, hogy túl sok megválaszolandó privát üzenetet kapott.
jan. 21. 18:45
 39/52 anonim válasza:

#37 Nem mindenki van nonstop a képernyőre tapadva. Főleg, ha a gyakoriról van szó... Én pl. ide max heti kétszer lépek be, hogy megőrizzem az idegrendszerem épségét. Eddig még soha nem reklamált senki, hogy későn válaszoltam volna az üzenetére, és én sem szoktam mindenkitől azonnal választ kapni. Nem is várom.

Persze ha folyamatosan ott pittyeg a kezedben a telefon, vagy egész nap a gép előtt tespedsz, és nonstop küldöd-kapod az üzeneteket, és a képernyőre tapadva éled az "életed", akkor érthető, hogy hisztikézel, ha valaki két napig nem válaszol, de azért jó, ha tudod, hogy ha valaki minden percét gyakorin tölti, az nem valami ígéretes....

jan. 21. 19:00
 40/52 anonim válasza:

Mit jelent a "viszonylag normális"? Másrészt te sem tisztáztad, hogy miért is kellene éppen veled leállnia beszélgetni bárkinek is, mivel vagy "több"/"jobb", mint Józsika vagy Pirike, semmit sem írtál pl. magadról.

Amúgy miért lenne kötelessége bárkinek is azzal nyitnia, hogy ő vak/leszbikus/skizofrén stb? Ha ezzel indít valaki, akkor meg az a baj, plusz ezek eleve nem olyan dolgok, amiket kapásból elmond egy vadidegennek bárki is.

Ja, kitalálom, te vagy az, aki egy előző kérdésében rendkívüli toleranciát kért a beszélgetőpartnereitől, miközben úgy látom, te abszolút nem vagy toleráns.

jan. 21. 19:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!