Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki viszonylag normális?

Figyelt kérdés

Kedves gyakorisok!

Még nyugodtan mondhatom magam új felhasználónak, de hamarosan talán képtelen leszek innen is törölnöm magam, (tudom tudom, "kitérdekel")

De miért nem bizonyítsa be nekem valaki azt, hogy nem csak morbid gondolkodású emberek használják ezt a platformot?

A mentális egészségem nincs a legjobb állapotában ez tény.

Valamint nincs nagy társaságom mostanában, ez okból regisztráltam az oldalra. Viszont senki nem figymeztetett arra hogy itt nem a legcélszerűbb ismerkedni, ugyanis az hogy hosszas beszélgetés után kiderül az emberekről hogy egyébként :

- Megadott 22 évkor helyett valójában 42 éves.

-Leszbikus lány aki férfinak adja ki magát

-Vak

-Skizofrén

- Paranoiás

Nem vagyok előítéletes de

Ezeket miért nem közlik a beszélgetés elején?

Ezek mellett vannak a "trollok" bármilyen kérdést látnak, bárhogyan megfogalmazva az a tényleges céljuk hogy minél jobban megalázzák a kérdezőt. Szarban úsztok a kommentszekcióban, és ahelyett hogy segítenének egymásnak kimászni a trágyavölgyböl, jó kis sz*rcsatát játszotok, jó buli lehet.

Ez a mi generációnk.

Itt valóban mindenki megmutathatja az aberráltabbik énjét hiszen anonim.

A kérdésem továbbra is a következő:

Van itt épp eszű ember?

Aki őszinte, empatikus, és akár még humoros is.

Mert vele szívesen beszélgetnék.

Ha a fent említett negatív, gyűlölködő egyének közé tartozol, dobj ide egy gyakori kommentet és minősítsd magad!(max nem figyelek oda.😂 rosszabb esetben törlik a kérdésem)

Ha pedig úgyérzed a keresett személyek leírása jellemez akkor írj privátban mert egy kicsit reményvesztett vagyok.

(22/N)



#ismerkedés #magány #barátkozás #beszélgetőtárs #vajonmileszebből #nembajmaradokafacebooknalakkor
jan. 20. 23:08
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim válasza:
Szerintem meg minden embernek van valamilyen "beütése", ettől vagyunk emberek, csak az a kérdés, hogy az illető glhogyan kezeli ezt az egyéni sajátságot.
jan. 21. 07:14
 22/52 anonim válasza:

Szerintem alapítanunk kéne egy “Töröltem magam mindenféle közösségi közösségből, mert nem normálisak a közösség tagjai” közösséget.

Mónika/Balázs/Anikó showba is elmehetnénk rövidesen. Sőt, akár még a Facebookon, a Youtubeon, a Tiktokon meg a Discordon is fenn lehetnénk vele!

jan. 21. 07:19
 23/52 anonim válasza:
Ha valaki normális azzal sem foglalkozol.
jan. 21. 07:23
 24/52 anonim válasza:

8

Igen? És te vajon melyikbe tartozol? :-)

jan. 21. 08:44
 25/52 anonim válasza:
Van egy érzésem hogy ő is csak szórakozik. Válasz azóta se érkezett tőle pedig nem sokra rá írtam hogy kirakta a kérdést. :)
jan. 21. 08:53
 26/52 anonim válasza:
Kérdező lehet, hogy nagyon csalódott.
jan. 21. 09:05
 27/52 anonim válasza:
Szerintetek ő egyáltalán nem olvassa a kommenteket és csak arra vár, hogy valaki ráírjon? Vagy nem vagyunk neki szimpatikusak? Szerintem azért van itt is néhány normális komment...
jan. 21. 09:11
 28/52 anonim válasza:

"Van itt olyan személy aki viszonylag normális?"


Inkább azt mondanám, hogy bármelyik állat okosabb és értelmesebb, mint az ember.

jan. 21. 10:55
 29/52 anonim válasza:
A legjobb lány barátom (aki asszem egyben a legjobb barátom is) származik innen.
jan. 21. 10:55
 30/52 anonim válasza:

Kedves Honvéd 33 nevű felhasználó! Itt reagálnék a 13. válaszomra érkezett, "meg akarlak b@szni" tárggyal jelölt üzenetedre, ami annyiból állt, hogy "szúrnálak".

Köszönöm szépen a lehetőséget, igazán nagylelkű vagy, de ha az üzenetedet is ilyen rövidre fogtad, akkor gondolom az ágyban sem lehet tőled 2-3 másodperces aktusnál hosszabbra számítani, úgyhogy kihagynám! :-*

jan. 21. 11:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!