Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » ISTJ személyiségű emberek,...

ISTJ személyiségű emberek, lenne kedvetek barátkozni? Nem Magyarországon élek, remélem ez nem baj 🤗19L

Figyelt kérdés

Szeretem az állatokat, a macskákat nagyon.

Imádom a horrorfilmeket,thriller, krimi, de a tobbi műfajt is kedvelem. Kedvenc filmjeim Bárányok hallgatnak, A Ház ami Jack épített, Fehér Éjszakák.

Érdekel a sorozatgyilkosok gondolkodásmódja, lelkivilága, a kriminálpszichológia is.

Szeretem az animéket is.

Szoktam jelmezeket, cosplayt tervezni, illetve hozzájuk kelléket is, fegyvereket, kiegészítőket.

Igazából ISTJ személyiségem van, de emellett azért szeretek bulizni meg inni is, i mean alkoholista vagyok, szoval jo lenne valaki alkesz testvérlélek xD ezért nyugodtan el lehet ítélni és mocskolni🤭

Sajnos sokszor agresszív, indulatos, és idegbeteg is vagyok, illetve van némi istenkomplexusom, vagy talán nárcizmus, kissé önimádó és egoista vagyok 🤣Gyorsan fel lehet bosszantani xD És olyankor egy duzzogó pukkancs leszek. Lényegében két személyiségem van, amik gyakorlatilag teljesen ellentétesek 😂

Ismerkedni nem szeretnék, nem keresek kapcsolatot, csak barátkozni szeretnék.

Remélem mindenkit kellőképpen elijesztettem 🤣

Társaságomban élvezhetsz egy 165 cm törpe, agresszív erőszakos mini Pitbullt 🤗



ápr. 28. 18:03
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
ne legyél agresszív, agyvérzést is kaphatsz ha túl sokat idegeskedsz
ápr. 28. 19:53
 12/34 anonim válasza:

Csak kíváncsiságból: hol élsz külföldön belül?

Zavar, hogy nem írtad le, te vadállat. 😂

ápr. 28. 20:01
 13/34 anonim válasza:
miből és hogy csinálsz fegyvereket?
ápr. 28. 20:52
 14/34 anonim válasza:

Pszichológus látott már??

Egy ISTJ.. 26/F

ápr. 29. 10:13
 15/34 anonim válasza:

INTJ vagyok, szerintem jól kijönnénk.


23/f

ápr. 29. 15:24
 16/34 anonim válasza:
Sajnos én infp vagyok
ápr. 29. 17:34
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem igazi fegyvert, csak jelmezhez kellék, gyakorlatilag bármiből el tudom keszíteni. Bár nagyon kezdo vagyok.
ápr. 29. 19:09
 18/34 anonim válasza:
Én hanyagolnám. Irtó redflag az írása alapján. Nekem már sikerült ilyenbe beletenyereltem. Menekülés...
máj. 20. 13:49
 19/34 anonim válasza:
Én is menekülnék az ilyen csajtol
máj. 20. 14:07
 20/34 anonim válasza:
19# Kevés emberismerettel rendelkezők számára vonzó lehet, hogy a tag ennyire tisztában van önmagával ilyen karakán meg őszinte, de ez csak látszólagos önreflexió. Egy istenkomplexusos ember meg tudja keseríteni az életet.
máj. 20. 15:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!