Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet hogy hozzám egy lány...

Lehet hogy hozzám egy lány sem való?

Figyelt kérdés

Én nem az a típus vagyok akikért odáig vannak a lányok. Zárkózott, és csödes vagyok. Nem szeretem a nagy társaságot, nincsenek barátaim sem.

Kicsit az érzem hogy én hozzám nem való barátnő.

Nekem nem tetszenek a nagyhangú, domináns lányok, a szolidabb lányok tetszenek, de nem tudom hogy náluk lehet e esélyem.


2020. jún. 21. 21:04
 1/6 anonim válasza:

"nem tudom hogy náluk lehet-e esélyem"


Akkor próbáld meg! Temeted az esélyeid, de nem is próbáltad? Ne csináld azért ezt.

2020. jún. 21. 21:10
 2/6 anonim válasza:
A vonzó külső szeretete evolúció, azzal nem lehet mit csinálni :D Mindenki paradox egy kicsit, habár én szeretem ha egy lány életteli, nem a csöndes könyvmoly kategória.
2020. jún. 21. 21:14
 3/6 anonim válasza:
Én is azt hittem, aztán váratlanul mégis lett. Nem kerestem, csak baráti szándékkal ismerkedtem, aztán kialakult és 6 éve együtt vagyunk.
2020. jún. 21. 21:22
 4/6 anonim válasza:

Ha meg sem próbálod, sosem fog kiderülni. Ha a szolidabb, csendesebb lányok tetszenek, akkor náluk próbálkozz, ne a plázacicáknál. :D Mivel írtad, hogy te is zárkózott, csendes típus vagy, valószínűleg nem egy buliban fogod megismerni életed első barátnőjét. Nem tudom, hogy el szoktál-e járni könyvtárba, strandra, kávézóba, túrázni, esetleg kirándulni, de jó kiindulási pontot nyújtana számodra az ismerkedésben, ha kitennéd a lábad otthonról.

Meg ugye írtad azt is a kérdésedben, hogy nincsenek barátaid, ezért feltételezem, hogy a szociális készségeid sem túlzottan fejlettek, ez pedig már "baj". Szerintem először az önbizalmad és az emberekhez fűződő viszonyodat kéne helyrerakni, utána jöhet az ismerkedés. Ne érts félre, azzal semmi gond nincs, ha valaki introvertált, de azzal már annál inkább, ha gátlásai lesznek és szociális közegben szorong, nem mozdul ki otthonról, elvágja magát az emberektől, emiatt pedig nem lesznek szociális kapcsolatai. Társas lények vagyunk, és mindenkinek szüksége van legalább egy-két emberre, akikkel kölcsönösen megértik egymást stb. Szóval elsőként azt javasolnám, hogy építs ki BARÁTI kapcsolatokat más emberekkel, csak utána fogj bele a csajozásba, bár lehet, neked is szerencséd lesz és egy barátságnak induló kapcsolatból szerelem lesz. :)

Akárhogyan is alakulnak a dolgaid, remélem, idővel egyenesbe jössz! Kitartást és sok sikert a barátnő-keresésben! :)

2020. jún. 21. 22:22
 5/6 anonim válasza:
Ne aggódj ezen úgy is lesz. Lehet előbb mint azoknak akik nagyobb szajúak.. Ez nem ettől függ. Én is visszahúzódó vagyok. És nekem nincs még barátom. Mindig ezt gondoltam, hogy azért nem mert szégyenlős vagyok pedig nem. Ne gondolkodj ezen. Ha nem gondolkozol ezen hamarabb kapsz barátnőt.
2020. jún. 22. 09:55
 6/6 anonim válasza:
6 válaszoló vagyok. És nem tudom most meg e értettél, de remélem segítek.
2020. jún. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!