Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy érjem el, hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy jobban ragaszkodjon hozzám?

Figyelt kérdés
Mármint szeret meg sokszor mondja, hogy nagyon szeret és tudom, hogy igazat mond, meg keres is de én sokkal többször. És jó lenne ha ő is ennyiszer keresne stb. Meg én is szeretem és hosszútávon akarjuk, többiek azt tanácsolták keressem én is csak annyiszor mint ő és akkor ő is többször fog. Ez mennyire igaz? Vagy mit csináljak,hogy ő is keressen? Ne csak napi 1-2x hanem mint én napi 4-5x? Főleg most a vírus miatt nem is találkozhatunk (fél éve vagyunk együtt) de szerintem jó lenne ha most míg nem láthatjuk egymást többször keresne vagy nem tudom? Tippek?

2020. ápr. 3. 19:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui: Én: 18/F Ő: 18/L
2020. ápr. 3. 19:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik nem azért nem keresnek olyan sokat, mert nem vagy fontos számukra, vagy nem kötődnek hozzád.. hanem egyszerűen csak ilyen, épp elfoglalja magát vagy pedig ilyesmi.


Viszont, ha felkerested őt, akkor egyszerűen csak nyújtsd el a beszélgetéseket, esetleg videochat stb.

Bár ez nem teljesen oldja meg azt, hogy ő többször keres, viszont többet kommunikáltok.


Esetleg kezdjetek el együtt egy sorozatot és minden részt beszéljetek át, akkor lehet többször fog írni, hogy láttad e már meg ilyesmi. Vagy ugyanígy olvassatok együtt egy könyvet és fejezetenként átbeszélni esetleg.. (ugyanígy lehet filmekkel is..)

2020. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. De hidd el ez ellen nem tudsz tenni. Mi a barátommal 3 éve leszünk együtt nyáron és nem ír olyan sokszor. Már többször is mondtam neki de egyszerűen semmi. Én is elhiszem neki hogy szeret. Plusz nem is értem őt sem.

De ahogy szokta mondani, ő nem fog a nyakamba lihegni mint egy kutya. Ezt a mondatát kifejezetten utálom mert én nem ezt várom el csak hogy mégis többet beszéljünk.(főleg most a karantén idején) De hát mondhatom én ezt neki. Egyébként azt már megfigyeltem, ha jóval kevesebbet keresem, akkor ő azért keres.

Maximum megpróbálhatsz vele beszélni hogy többet szeretnél vele beszélni, hátha rá hat.

2020. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen típusú emberek akik szeretik a párjukat csak nem tudják ki mutatni. Próbálj többet beszélgetni vele meg keresni vagy együtt filmet nézni.
2020. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lányoknál ez teljesen hangulattól függ. Nekem nagyon jól esik ha a barátom naponta sokszor keres mert akkor érzem h érdeklem őt és törődik velem. Ez viszont is igaz de ettől én mégis valahogy kevesebbszer írok, attól függ épp milyen indokom van rá. Aztán van olyan is amikor fordított a helyzet, én írok neki sokszor és ő egyszer se de jól elbeszélgetünk. Próbálj kedveskedni neki, írd le, hogy szereted, e nekünk nagyon fontos. Küldj neki mondjuk virágos emojikat és mond azt h az igazi virág helyett kapja mert gondolsz rá de nem tudtok találkozni (lehet baromság de nagyon jól esik). Lehet hogy csak nehezebb neki megnyílni és nem tud folyamatosan random irogatni.

16/L

2020. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés köszi akkor ez megnyugtatott. :)
2020. ápr. 6. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!