Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hölgyek! Linkeltek nekem...

Hölgyek! Linkeltek nekem férfi ruházatról, hajról, stílusról képeket, melyek nálatok abszolút nyerők, bejönnek?

Figyelt kérdés

Van stílusom, de érdekelne, milyen megjelenésű (nem arc, testalkat, hanem ruházati stílus) férfiakkal randiznátok?

Életkor is fontos a kérdés szempontjából! ☺️


2020. júl. 3. 00:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
2020. júl. 3. 00:30
 2/15 anonim válasza:

#1

Egy meleg bárban nagyjából hasonló bőrszerkóban feszítenek.

Az igazi rockerek nem ilyenekben pózerkednek.

2020. júl. 3. 00:39
 3/15 anonim válasza:
A Guns N Rosesben meg a Skid Rowban pózerek vannak? Jó tudni. XD
2020. júl. 3. 00:40
 4/15 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Egyértelműen ezek. Igényesek.

2020. júl. 3. 00:43
 5/15 anonim válasza:

Na.kerdezo, valaszthatsz: 15 eves rocker lannyal akarsz kezdeni borszerkoban es tarajjal a fejeden, vagy pedig ragaszto szalaggal megnyujthatod a szemed es vagathatsz bilihajat, hogy megkapj egy 13 eves korea fant.


Ezert nem relevans az ilyen kerdes, mert ahany lany annyi fele kedvelt stilus. Ha a sajat stilusodat kepviseled akkor legalabb olyan lany fog megtalalni aki onmagadert szeret es hasonloan gondolkodik hozzad. Az ilyen elottem valaszolt tinilanyoknak meg meg a kapcsolat fogalma is homalyos, ezeknek meg a barbi valo kb. :D

2020. júl. 3. 01:23
 6/15 anonim válasza:

A "15 éves rocker lány" köszöni a destruktív sztereotípiát, de 20 éves.


Abban egyetértek, hogy ha a kérdezőnek megvan a saját stílusa, és a hozzá járuló belső karaktere, akkor felesleges egy ilyenforma közvélemény-kutatás, ha meg nincs, akkor még károsan is hat az önképére, de a korábbi válaszadók értelmi és érzelmi paramétereinek a megkérdőjelezése elég infantilis lépés, elvégre csak külső jegyekről volt szó. Kinézetre vonatkozó, szubjektív ízlésről. Ami magával vonja, hogy nincs jó meg rossz válasz. Ennyi erővel, ha a kérdező azt mondja, hogy neki a szőke, sportosan öltözködő lányok tetszenek, akkor neki is csak barbi való, és nem alkalmas arra, hogy valódi emberekkel alakítson ki kapcsolatot? Mert az se lenne semmivel se rosszabb vagy jobb "ideál", mint a már mutatottak. Amiből a válaszadó általad pedzegetett paramétereire lehetne következtetni, az-az lenne, hogy milyen belső tulajdonságokat keres, illetve tart értékesnek.

2020. júl. 3. 01:49
 7/15 anonim válasza:
Én nem azért küldtem mert azsiaiak. Hanem azért mert jó a stílusuk.
2020. júl. 3. 02:20
 8/15 anonim válasza:
Jaj. 😃 egyre rosszabb
2020. júl. 3. 02:21
 9/15 anonim válasza:
A másik meg az hogy azt kérdezte hogy nekünk mi jön be. Szóval nem értem mit kell le szólni
2020. júl. 3. 04:10
 10/15 anonim válasza:

Nekem a tiszta póló vagy még megtisztelőbben az ing és a farmer vagy szövetnadrág jön be. Kánikulában lehet rövid is.

A nadrág ne legyen szakadt vagy olyan passzentos, ami már nekem fáj, se lányosan bokamutogatós, és ne látszódjon ki a gatyád vagy a kőműves dekoltázs, ha leguggolsz.

A pólón ne legyen se Levis se NASA reklám, se gusztustalan apokaliptikus jelenet, és persze ne legyen izompóló vagy szexis nyakkivágása, pláne ne a bőrödbe sült aranylánccal :D

Borotválkozz meg vagy frissítd, rendezd el az arcszőrzeted (orr és fülszőr nem vonzó, de ne szedd a szemöldököd), jó ha látszik, hogy szoktál kb. havonta hajat vágatni, de nem ez a központi problémád. Mossál fogat, legyen kellemes, de visszafogott illatod (de inkább ne legyen semmi, mint olyan akire ráesett egy teherautó pacsuli), és ne zselézd, fixáld, kontyold a hajad pávásra. Ha ez mind stimmel, az máris nagy plusz pont nálam, mert kevés az ilyen egyéniség manapság. :)

2020. júl. 3. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!