Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az egészségügyi szolgáltatási...

Az egészségügyi szolgáltatási járulékfizetési kötelezettség kezdete a végzett egyetemistáknak az abszolutóriumtól számított 46.nap?

Figyelt kérdés
Idén, január 14-én abszolváltam az egyetemen, és az egészségügyi szolgáltatási járulék fizetésére kötelezett személyekre vonatkozó 20T1011 nyomtatványt kell kitöltve elküldenem. Meg kell adni az "egészségügyi szolgáltatási járéulékfizetési kötelezettségeim kezdetének időpontja" résznél az ide kapcsolódó dátumot, és ha jól olvastam, ez a jogviszonyt követő 46. nap. A jogviszony hivatalosan az abszolutóriummal szűnik meg vagy az utolsó diákigazolvány matrica érvényességének idejéig tart?

2020. júl. 2. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A diákigazolvány érvényességét követő 46. nap. Most a meghosszabbított diákigazolvány miatt nem tudom, gondolom, ez is tolódik.
2020. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"ez a jogviszonyt követő 46. nap" helyett "ez a jogviszony lejártát követő 46. nap"-ot akartam írni. Elnézést!
2020. júl. 2. 17:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. júl. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!