Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hölgyek! Linkeltek nekem...

Hölgyek! Linkeltek nekem férfi ruházatról, hajról, stílusról képeket, melyek nálatok abszolút nyerők, bejönnek?

Figyelt kérdés

Van stílusom, de érdekelne, milyen megjelenésű (nem arc, testalkat, hanem ruházati stílus) férfiakkal randiznátok?

Életkor is fontos a kérdés szempontjából! ☺️


2020. júl. 3. 00:01
1 2
 11/15 anonim válasza:

Itt vannak 😆;

[link]


[link]

2020. júl. 3. 11:04
 12/15 anonim válasza:
11es vagyok. Viccen kívűl viseld azt, ami tetszik. Nem kell,hogy nagyon drága, nagyon márkás legyen sőt én személyszerint szeretem azokat a srácokat akik turiba járnak. Mert ott is néha kifoghatsz jó ruhákat. Nekem tetszik az is ha egy srác pulcsis inkáb az is ha szereti az ingeket, kockás ingeket. De ha szeretem a srácoz magát a kisugárzását akkor valószínű a stílusa is megnyerő lesz számomra. Csak add magad!
2020. júl. 3. 11:08
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok. 32 vagyok, talán kicsit túl fiatalos az első komment ruhatára hozzám, meg nem ilyen a stílusom, de köszi. 🙂
2020. júl. 3. 11:44
 14/15 anonim válasza:

Nem olvastam végig a kommenteket!

De nökènt nekem nagyon mindegy miba van a párom, ha rocker, ha goás, ha akármi, ha bejön az arca, a mosolya, eltudunk beszélgetni, megvan a kémia, tőlem a leglazábbtól a legvagánsabbon át akármit viselhet! Neh emiatt fogom elitélni és leszolni se! Sőt én visszafogottnak tartom magam és terszik ha a párom más! :)

2020. júl. 4. 09:15
 15/15 anonim válasza:
Jah és előző voltam 25N
2020. júl. 4. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!