Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ez miért lehet? Mit reagálnátok?

Ez miért lehet? Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Adva van egy fiatalkorú lány, maximum 14 éves lehet és egy 30 körüli felnőtt férfi. Észreveszi a férfi, hogy a lány gyakran bámulja, amikor a városban véletlenül összefutnak gyakorta egy parkban. A férfi sportol közben, a lány a barátaival beszélget ugyanott. Nem ez a mai tinipicha, inkább a szolid, visszafogott, klasszikus lány. Nyilván hatalmas a korkulonbseg és esélytelen is, de a férfi rengeteget gondol erre a lányra, szeretettel, nem szexuálisan. Olyan, mintha ezer éve ismerné valahonnan, de közben nem beszéltek még sosem, csak egyszer kért zsepit tőle a férfi, illetve csak köszönnek egymásnak ettől a pillanattól fogva. A lány is nézegeti sűrűn a férfit, de nyilván semmi nem történik.

Mégis olyan, mintha egy lelki kapocs lenne köztük, legalábbis férfi oldalról érezve. Valaki volt már így?


2020. júl. 19. 10:05
 1/8 anonim válasza:
Te csak szeretgessed a korodbelieket meg kapcsolódjon velük össze a lelked.
2020. júl. 19. 11:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván, csak mi ez? Létezhet olyan, hogy karmikus kapcsolódás?
2020. júl. 19. 11:07
 3/8 anonim válasza:

Szolid, visszafogott = klasszikus lány (???)

Nem vagyok ebben biztos


3# Karmikus kapcsolódás, na persze :D Milyen szép eufemizmus kiskorúak megrontására (igen, így nevezzük azt, amikor a karmikus kapcsolat beteljesül)

2020. júl. 19. 14:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Idióta vagy. Én nem aberrált vagyok.
2020. júl. 19. 14:14
 5/8 anonim válasza:

4# Senki nem állította. Bocs, de te mozdulsz rá kiskorúakra, nem én


"Nyilván hatalmas a korkulonbseg és esélytelen is"


Mármint mi esélytelen?

A kapcsolat? Hogy örökbe fogadd? Vagy mi?

2020. júl. 19. 14:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a kapcsolat. Ha 4-5 évvel idősebb lenne, gondolkodás nélkül randira hívtam volna.
2020. júl. 19. 15:21
 7/8 anonim válasza:
Azta ahogy olvastam mintha egy könyv ismertetojet olvastam volna.Nem rossz indulatbol de jo iro lennél :)
2020. júl. 19. 23:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam régebben ezt-azt. Köszönöm szépen. 🙂
2020. júl. 20. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!