Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagálnátok ha így utasíta...

Mit reagálnátok ha így utasítanának el titeket ezzel a szöveggel? 17/f

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársnőm aki első nap óta tetszik. Furcsa lány, nagyon szép és kedves de senkivel nem akar kapcsolatot. Nem rég elhívtam mert elmondtam neki a nyilvánvalót, hogy szeretem.


Azt mondta köszöni az érzéseimet de ő nem szeret engem. Mondtam neki hogy nem baj próbáljuk meg, baja nem lesz belőle mire ő hogy nem. Azt mondta nem tudja magát testestül lelkestül odaadni nekem, és én ezen nem tudok változtatni mert nincsenek irányomban romantikus érzései, reményt meg nem akar kelteni inkább egyenesen megmondja nekem. Mindig amikor ez a téma volt az osztályban azt mondta, hogy számára nem játék. Ehhez képest még senkije nem volt, még csak csókolózni se csókolózott.


Miértnem képes esélyt adni hogy legalább megismerjen jobban?


2020. júl. 10. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám és tovább lépnék.
2020. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korrekt és egyenes a csaj, nem hiteget. Fogadd el és ne erőltesd a dolgot.
2020. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem jössz be neki se külsőleg, se belsőleg. Legalább megmondta, ennek örülj. Lépj tovább, próbálj meg más lányokkal ismerkedni.
2020. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mit nem értesz ezen. Egyértelműen meg mondta, hogy nem. Örülj neki!
2020. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom nem olyan dolog, hogy arról meg lehet győzni valakit. A nem az nem, ennyi. Szerintem is teljesen korrekt volt a lány, ne erőltesd.
2020. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Jobban örülnél neki ha azt mondaná, hogy persze oké. Aztán teljesen belebolondulsz, ő hiteget. A végén pedig mikor már tényleg beleszeretsz mondja, hogy az elejétől nem akarta az egészet?

Ilyen lány ritkán fordul elő. Egyenes, őszinte, korrekt. Nem azt akarja amit te, talán el kellene fogadni.

Az külön becsülendő, hogy a lány nem csak a szavaival, hanem a tetteivel is kifejezi, hogy neki ez tényleg komoly téma.

Te azt gondolod, hogy ha csókolózna ezzel meg aztán azzal meg amazzal azzal venné komolyan. Ellenkezőleg.

2020. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
De meg mire gondolsz? Nemet mondott. Nem akar teged. En komolyan felnek toled egy elhagyatott helyen. Mikozben megeroszakolnal valakit, hajtogatnad, hogy eselyt akarsz csak?
2020. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Dehogyis akarnám megerőszakolni! Egek! Ő csak komolykapcsolatot akar, én meg komolyan kedvelem. Esélyt sem akkor hogy mondhatja hogy nem szeret? Mással ugyanez van. Először meg kell ismernie hogx az emberbe szeressen. Nem halna bele ha eljönne velem egy két randira, legalább szerez tapasztalatot. Egyébként is, senki nem hívta eddig ő pedig olyan hogyan kicsit aszociális idegenek között, a fiúktól pedig az elején nagyon zavarban van, ezt a közös ismerősünk mesélte. Így soha nem lesz senkije akármilyen komolyan gondolja. Kedvelem, akarok vele járni de ez a visszautasítás idegesítő, olyan mintha a tökéletes pasast várná aki könyvből ugrik ki.
2020. júl. 10. 19:23
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hiába győzködöd, csak magadból csinálsz hülyét. Nem érdekled, el is mondta, innentől nincs miről beszélni. Fogadd el, ne vergődj, elhiszem, hogy szar.
2020. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lesz kapcsolata. Legalább nem elkapkodja. Makd jön valaki aki megfogja a kis lelkét, de nem te vagy az. Ez van.

Én sem adok olyannak esélyt aki testileg, sem pedig lelkileg nem vonzó nekem az alap viselkedése alapján.

2020. júl. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!