Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hagyjam a francba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a francba vagy mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Megismertem társkeresőn egy normális fiút (22 éves). Már azért pár hete beszélünk,de én le is vettem a képem+nevem a társkeresőről. Mivel úgy 2 napja ideje sincs rám (este 1-2 szót váltunk vagy délután ír,de egyik nap nem is beszéltünk) mert nincs fent fb-n,dolgozik,ezt megértem (bár ha már most ilyen problémák vannak nem értem igazából miért keres párt:/ ). De ma nemrég felléptem a társkeresőre,és írt is fb-n,de amikor felléptem így pár perc múlva kijelezte,hogy ő is fent van.

Kicsit túl bonyolítottam talán,de a lényeg,hogy ez normális,hogy még mindig ugyanúgy fent van?

Én úgy 2 hónapja vagyok fent ezen az oldalon,de így sem minden nap voltam,nem vagyok az az elvetemült társkereső (főleg 18 évesen nem),csak mégis egy olyan fiút kezdtem megismerni,akit akár tényleg el tudtam volna képzelni társnak,erre ez van.

Veletek ugyanez szokott lenni? Vagy akkor tényleg továbbra is írogatni kell ezzel azzal,ha már elvileg mindkét fél részéről okés a másik?

(A csúnya fogalmazásért és esztétikailag 0 mondatokért elnézést!)


2020. jún. 26. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vagytok? Nem. Bárkivel ismerkedhet rajtad kívül (mint ahogy te is megtehetnéd). Talonban tart, nincs elkötelezve. Akkor meg mi bajod?
2020. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha több hete írogattok egymásnak és még nem találkoztatok akkor hiheti azt, hogy nem komoly a szándékod.
2020. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok még hivatalosan együtt, akkor mindegy, mióta irkáltok, nem lehet számon kérni, miért van még fent, hiszen nem történt semmilyen elköteleződés.

Lehet, hogy egy csomó lánnyal jól elbeszélget még, de csak azzal fog összejönni, aki élőben is megfogja.

Egyébként meg minél tovább írogattok személyes találka nélkül, annál hamarabb ráun az egészre, mert nem virtuális barátnőre van szüksége. Tudom, hogy izgulós dolog, de több hét után már illene randizni, ha tényleg jól megvagytok.

2020. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideje lenne már egy találka. Még csak írkáltok, most emiatt miért törölné a profilját a társkeresőröl. Még semmi nincs, másokkal is lehet jóba, irogathat. Javaslom, hìgy minnél hamarabb találka legyen.
2020. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!