Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyhogy kiszedték a szabályza...

Hogyhogy kiszedték a szabályzatból a "tilos az ismerkedés az oldalon" részt ráadásul a kategóriát is visszahozták?

Figyelt kérdés

Szerintem erősen célt tévesztett a terv, mert itt elvileg ismerkedéssel kapcsolatos kérdések lehetnének maximum.

(Szerintem)

Mert ami ebben a kategóriában megy az egy fertő... Nem az oldalt illetve a készítőit akarom becsmérelni, de ez a projekt kicsit félresikerült szerintem, és annó se véletlen szüntették meg ezt a kategóriát.



2020. júl. 21. 13:57
A kérdező szavazást indított:
egyetértek
nem értek egyet
egyéb (leírom)
41 szavazat
 1/4 anonim válasza:
Régebben is volt ismerkedős rész? Nem is emlékszem. :D Na, mindegy. Szerintem aki nagyon ismerkedni akar, az ott ismerkedik, ahol csak tud (meg ahol nem szégyell). Hányszor fordult már velem is elő, hogy csak úgy a semmiből rám írtak, hogy "szia ismerkedjünk" mikor válaszoltam valamilyen kérdésre. Ha van ismerkedős felület, ha nincs, úgyis továbbra is lesznek, akik erre használják az oldalt. Maximum itt ebben a kategóriában nem szólhat rájuk senki, hogy ez nem ide való.
2020. júl. 21. 14:02
 2/4 anonim válasza:
Sikerült már itt barátkozni, szóval nincs ezzel semmi gond. Az alja népet lehet ignorálni.
2020. júl. 21. 14:56
 3/4 anonim válasza:
Annak ellenére hogy kiszedték ezt a dolgot sokan bepróbálkoztak vele picit trükkösebben. Nyilván az oldal üzemeltetői is biztosan látták hogy az emberek trükköznek így nyilván gondolták hogy akkor legyen egy erre való kategória ismételten és akkor oda mehet az aki ismerkedne és akkor nyilván nem más kategóriákat bombáznak ezzel feleslegesen, meg nem megy a tömérdek bejelentés hogy ez meg ez rossz helyen van és tegyék át máshová vagy töröljék. Ez nekik is egyfajta könnyítés hogy ilyenekkel ne nagyon kelljen már foglalkozniuk. Meg én szerintem kaptak bőven leveleket erről hogy legyen erre újra lehetőség stb... és beadták a derekukat nagy valószínűséggel.
2020. júl. 21. 15:14
 4/4 anonim válasza:
Volt egyszer egy pasim innen, még akkor ismerkedős rész sem volt. Szóval nem kell ehhez kategória.
2020. júl. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!