Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Találkoztatok már valakivel...

Találkoztatok már valakivel személyesen, akivel előtte már legalább egy évig chateltetek interneten?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Olyan amire számítottatok, hogy lesz az illető?

2020. okt. 29. 00:17
 1/7 anonim válasza:

Nem. Ha valakivel beszélek, és szimpatikus annyira, hogy valaha is találkozzak vele, akkor nem várok legalább egy évet.

Olyan viszont már volt, akivel neten ismerkedtem meg, aztán találkoztam vele személyesen. Eddig pozitív élményeim vannak, bár mindig féltem a kínos csendtől.. nem olyanok pontosan ahogy elképzelem, a hangjuk más ugye stb. De ha nem ezekre gondolsz, ugyanolyanok, mint írásban, csak nem pötyögnek, hanem beszélnek. Sokkal jobb, hidd el

2020. okt. 29. 01:49
 2/7 anonim válasza:
Chateltem egy évnél tovább valakivel. Nagyon jókat bedzélgettünk, én már már imádtam, ő meg kedvelt, de a találkozás elmaradt sajnos, mert hitegetett, és végül összevesztünk. Ebből azt a tanulságot vonom le, hogy nem szabad ilyen sokat várni, és nem szabad többet hozzáképzelni az ilyen chates kapcsolatokhoz. Pár hét maximum, és ha nem passzoltok akkor még könnyebben el tudod engedni.
2020. okt. 29. 02:46
 3/7 Koplárovics Béci válasza:
Találkoztam, de annak már vagy 20 éve :) IRC... Aztán személyesen találkozva kiderült, hogy írásban nagyon jól elcsevegtünk, de amúgy az életben nagyon nem egy hullámhosszon vagyunk.
2020. okt. 29. 07:42
 4/7 anonim válasza:

4 évet chateltünk.

Időnként szünetek előfordultak, de tök jó már már barátok lettünk. Mindketten 10 évesen beszéltünk először, szóval a kiskamasz éveinket részben "együtt" éltük át:)

2020. okt. 29. 08:08
 5/7 Deák Dominik 2020 válasza:

Persze, többször is. Egyikük a feleségem, egy másik évek óta a legfőbb bizalmasom.


Személyesen kicsit persze más, hiszen chaten nem jön át a metakommunikáció, a testbeszéd, a külső... stb.

2020. okt. 29. 08:17
 6/7 anonim válasza:
Innen nem, de máshonnan még hamarabb is, nem kellett egy évig várnunk.
2020. okt. 29. 09:13
 7/7 anonim válasza:
Ennyit nem várnék, de vannak akiket az interneten ismertem meg. Egy év az marha sok idő.
2020. okt. 30. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!