Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szenvedélybeteg (drogfüggő)...

Szenvedélybeteg (drogfüggő) lányokkal ismerkednék - akik elhatározták magukat az életmódváltás mellett? (35/F)

Figyelt kérdés

35 éves vagyok - fizikailag nem vagyok csúnya - és Fejér megyében lakom.

Sajnos drogfüggő vagyok 18 éve - évek óta próbálok leállni ezzel az életvitellel, de ez a jelenlegi helyzetemben egyszerűen lehetetlennek tűnik.

Szociális fóbiám van - ami miatt nem tudom végigcsinálni a bentlakásos rehabot.

Így jelenleg szüleimmel élek - viszont itt a múltam, és a környezetem miatt nem tudok változtatni a függőségemen. Van hogy hónapokig is tiszta tudok maradni, de előbb-utóbb mindig vissza-esek.

Az egyetlen megoldás az lenne ha el tudnék költözni, és máshol új életet kezdeni - viszont jelenleg még munkám sincs, és úgy látom hogy egyedül ez máshol sem menne túl jól. Mivel eddig még olyan munkát sem találtam, amit boldogan csinálnák hosszabb távon is. (Van egy szakmám is, de abban nem túl sokat dolgoztam.)

Tehát elköltözni így azért nem tudok, mert annyi ideig is képtelen lennék "tiszta" maradni amíg erre a célra összegyűjteném a pénzt.

Mindezek mellett súlyos önbizalom hiányom is van - és csak párkapcsolatban éreztem eddig azt hogy egyáltalán ér valamit az életem.


Nekem nagyon fontos lenne egy társ (valaki) aki miatt úgy érzem érdemes lenne egyáltalán felkelni reggelente, és küzdeni komolyabb célokért ebben a világban.


Azt belátom hogy súlyos a helyzetem, és mivel úgy tűnik beleragadtam a saját csapdámba a megoldatlanságaim végett - ezért olyanokkal szeretnék első körben barátkozni - akik lányok/nők és hasonló helyzetben vannak. (Tehát szintén le akarnak állni - csak egyedül nem megy.)



2020. nov. 6. 12:30
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2020. nov. 6. 12:49
 2/32 anonim válasza:
Ja bocs, látom már.
2020. nov. 6. 12:49
 3/32 anonim válasza:
Fát kéne vágni.
2020. nov. 6. 12:50
 4/32 A kérdező kommentje:

3

Szoktam egyébként fát vágni :)

Rövidebb ideig voltam hajléktalan is - szóval életben tudok maradni egyedül is akár egy erdőben. (Csak az a baj hogy ott nincs miért tisztának maradni..)

2020. nov. 6. 12:55
 5/32 anonim válasza:
Mit ettél mikor hajléktalan voltál?
2020. nov. 6. 12:58
 6/32 A kérdező kommentje:

5

Szerencsémre ez nyáron volt, és nem tartott túl sokáig. Főleg gyümölcsöket (szilvát, szedret, almát) de volt hogy pl krumplit főztem. Meg ugye hajléktalanként ami épp találtam..

2020. nov. 6. 13:01
 7/32 anonim válasza:
Azta,
2020. nov. 6. 13:06
 8/32 A kérdező kommentje:
De volt olyan is hogy télen kidobtak itthonról, és kint aludtam romos épületekben a kemény mínuszokban. Akkor bármit megettem volna, de semmit nem találtam. Ezt így több mint 3 napig bírtam, és elkezdtem hallucinálni, remegni - gyakorlatilag eltévedtem olyan helyeken amit egyébként jól ismertem. Konkrétan éreztem hogy még kb 1 nap és végem van. Akkor találkoztam egy barátommal aki adott egy rántott húsos szendvicset. Akkor épp ennyin múlt az életem..
2020. nov. 6. 13:10
 9/32 anonim válasza:
🤦‍♀️
2020. nov. 6. 13:12
 10/32 anonim válasza:

Akinek ennyit ér a drog... Ne mások miatt, hanem magad miatt szokj le!

Teljesen megértem Szüleid, én se tudnám tolerálni, hogy a gyerekem egész nap kábultan van, kiszámíthatatlan, látom szenvedni, rettegve élni, mikor támad rám, mikor adagolja túl magát, mikor mit lop el, hogyan teszi tönkre saját maga és a családja, környezete életét. Inkább kidobnám, ne is tudjak róla, ha nem hajlandó teljesen leállni

2020. nov. 6. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!