Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Esetleg kezdi most valaki az...

Esetleg kezdi most valaki az életmódváltást? Lenne valaki a fogyitársam?

Figyelt kérdés

Én 28 éves lány vagyok. 10-15 kilótól szeretnék leadni.


Úgy gondoltam megosztanánk/ javasolnánk egymásnak kajákat,.küldünk egymásnak edzéseket.



2020. nov. 2. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
En pedig szeretnek hizni 10-15 kilot :) 28x2 eves fiu vagyok :D Szerinted is a kulonbsegek vonzzak egymást? :)))
2020. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En is mostanaban fogom el kezdeni, de kicsit mas sulycsoport vagyunk. Nekem 35-40 kg lenne a celom 🤔
2020. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-hát volt egy sorozat a véznák kontra dagik :D ott kaját cseréltek egy hétre... Hátha :D


#2 - az nem baj :)

2020. nov. 2. 22:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 32 kg ment le. :)

F/28.

2020. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ajj de jó neked :(
2020. nov. 2. 22:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyű. Tudod, miért? Mert megvan hozzá az igazi akaraterő. Ha te szenvedsz, akkor neked ez még nincs. Nekem ez a 32kg 3 hónap alatt ment le (most vagyok 132 kg, 196 cm-hez). Már szinte direkt kell többet ennem, annyira megszoktam. Némelyik nap előfordul, hogy 1.500 kalóriám van nap végén... az 2 db Mekis hambi. Ja és sosem vagyok éhes. Szóval azt vallom, hogy az elhatározás fontosabb a kajánál, mert ha az megvan, a kajavágy is csökken. Legyőzi a fogyási vágy.
2020. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hétköznap figyelek mit eszek vagyis igazából sehogy se eszek, mert rohanok kapokodok, nincs időm. Én nem eszek mekis kaját. Már igazából undoromvan a sparos zsömlétől, szalámitól, a sarki kifőzdés rántott csirkecomb / csirmell, máj rizzsel, vacsira meg vagy eszek szendvicset vagy nem.


Igen az akarat erő hiányzik :( nem eszek se sokat se keveset s valami mégse jó, 200 hogy a mozgás,de annyira szégyellem a testem meg ott lenni a sok vékony csaj meg az izmos pasik közt. Gerincemnél van vmi sztem nem sérv de fájnak a mozdulatok.


Nem akarok nyomi lenni

2020. nov. 2. 22:59
 8/11 A kérdező kommentje:
2 éve formás alakom volt,de pajzsmirigyes lettem, azóta javultam de sose leszek olyan mint akkor
2020. nov. 2. 23:00
 9/11 anonim ***** válasza:
A kaját én sem bonyolítom túl, annyit nekem nem érnek, hogy órákig szarakodjak velük. Vagy fél óra, vagy eszek mást. A kondira lenne időd, de kajára nem? Csomó olyan kaját csinálok, ami szinte percek alatt megvan.
2020. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 8 kilót szeretnék fogyni. Most iratok étrendet, plusz heti 2 funkcionális edzés.

Viszont a pajzsmirigy miatt neked nehezebb.

A párom is iratott étrendet, 17 kilónál tart most. Nincs benne semmi feldolgozott kaja, se glutén, pedig nem gluténérzékeny. "kenyérféle" egyedül tortilla, teljeskiőrlésű pita vagy pufirizs formában jelenik meg.

2020. nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!