Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szenvedélybeteg (drogfüggő)...

Szenvedélybeteg (drogfüggő) lányokkal ismerkednék - akik elhatározták magukat az életmódváltás mellett? (35/F)

Figyelt kérdés

35 éves vagyok - fizikailag nem vagyok csúnya - és Fejér megyében lakom.

Sajnos drogfüggő vagyok 18 éve - évek óta próbálok leállni ezzel az életvitellel, de ez a jelenlegi helyzetemben egyszerűen lehetetlennek tűnik.

Szociális fóbiám van - ami miatt nem tudom végigcsinálni a bentlakásos rehabot.

Így jelenleg szüleimmel élek - viszont itt a múltam, és a környezetem miatt nem tudok változtatni a függőségemen. Van hogy hónapokig is tiszta tudok maradni, de előbb-utóbb mindig vissza-esek.

Az egyetlen megoldás az lenne ha el tudnék költözni, és máshol új életet kezdeni - viszont jelenleg még munkám sincs, és úgy látom hogy egyedül ez máshol sem menne túl jól. Mivel eddig még olyan munkát sem találtam, amit boldogan csinálnák hosszabb távon is. (Van egy szakmám is, de abban nem túl sokat dolgoztam.)

Tehát elköltözni így azért nem tudok, mert annyi ideig is képtelen lennék "tiszta" maradni amíg erre a célra összegyűjteném a pénzt.

Mindezek mellett súlyos önbizalom hiányom is van - és csak párkapcsolatban éreztem eddig azt hogy egyáltalán ér valamit az életem.


Nekem nagyon fontos lenne egy társ (valaki) aki miatt úgy érzem érdemes lenne egyáltalán felkelni reggelente, és küzdeni komolyabb célokért ebben a világban.


Azt belátom hogy súlyos a helyzetem, és mivel úgy tűnik beleragadtam a saját csapdámba a megoldatlanságaim végett - ezért olyanokkal szeretnék első körben barátkozni - akik lányok/nők és hasonló helyzetben vannak. (Tehát szintén le akarnak állni - csak egyedül nem megy.)



2020. nov. 6. 12:30
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
2020. nov. 8. 10:46
 32/32 anonim válasza:
Én azt látom, hogy csak hajtogatod itt, hogy "nem megy" meg hogy "de...". Minden drogos addig drogozik, amíg az jó neki, legalábbis jobb, mint a valóság. Te meg fogod az egészet és összekötöd azzal, hogy "nem" meg azzal, hogy mindegy mi van, csak egy barátnő oldja meg és egy barátnő mindent megold. Tudod mi lenne? Együtt drogoznátok. Ugyanúgy nem lenne munkád, ugyanúgy nem lenne pénzed (amúgy nem is értem miből finanszírozod az egészet), ugyanúgy nem lenne semmilyen életed, egy darabig eltengetnétek az időt egymás mellett, amíg izgalmas a rózsaszín köd meg az együtt cuccozás, aztán előjönne ugyanez a feszkó. Nem hagynád abba, akkor valami máshoz kötnéd és más kifogásaid lennének. Egyáltalán nem vagy képes adni magadnak egy k..va esélyt és ez így engem idegenként, látatlanban is feldühít. Hogy azt hiszed azért nem tudsz rehabra menni, mert szociális fóbiád van, miközben te is tudod, hogy ez a fóbia a legkisebb rossz, ami történik és még történni fog veled. Mintha olyan nagyon rosszat tenne neked, ha lenne körülötted néhány ember. Mintha olyan sokat számítana, hogy majd látják rajtad, hogy elb.sztad az életed ezzel az egésszel és most próbálod helyrehozni. Mintha olyan nagy dolog lenne bevállani és kipróbálni magad más helyzetben is, mint a szüleid házában anyagozni 35 évesen. Én nem bántani akarlak, tényleg, de annyi erőltetett önigazolást látok itt, hogy már azt sem tudom igazi-e ez a kérdés. De ha az, hát mondd meg, most arra számítasz, hogy valaki ír neked egy üzenetet, hogy "szia, én egy 20 éves gyönyörű lány vagyok, van egy saját házam, én is drogozok, gyere, költözz ide és szokjunk le együtt"? Mert te is tudod, hogy ez így nem működik. Az működik, ha szépen leteszed ezt a sok nemet meg ezt a sok kifogást, elmész és megcsinálod, ahelyett, hogy előre elkönyveled magadnak, hogy úgysem lesz semmi annyira jó meg annyira érdemes, hogy csináld. Azt sem tudod még mi áll előtted, de te már tudod, hogy nem menne, csak ha barátnőd is lenne. Szóval vagy összeszeded magad és belátod, hogy amit szeretnél, annak fordítva van a sorrendje - előbb rendbe szeded magad és az életed és utána lesz valakid - vagy nem hangoztatod tovább, hogy változtatni és leszokni szeretnél, mert nem szeretnél.
2020. nov. 13. 02:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!