Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fogyókúra/Életmódváltás!...

Fogyókúra/Életmódváltás! Valaki tud benne segíteni? Egy mentort keresek magam mellé!

Figyelt kérdés

Egy "mentort" keresek magam mellé, lehetőleg olyan embert, akinek sikeres fogyás története van.(10 kg-tól legalább megszabadult). Rajtam pont ennyi felesleg van. Tudom, ha nekem skierülne lefogynom, büszke lennék az eredményemre, és akár szívesen támogatnám hasonszőrű társaimat,akik még az útjuk elején járnak. Igaz,nem tudok fizetni, a segítségért, de cserébe teljes erőbedobással küzdenék, hogy elérjem a kitűzött célt. Étrendben,motivációban kérnék segítséget. Már az is sokat jelentene, ha csak heti egyszer konzultálni tudnék valakivel, a hét eredményeiről. Ez megadná a motivációt ahhoz, hogy kitartsak. Lene itt valaki olyan, aki hajlandó lenne némi időt, és energiát rám szánni, hogy megváltoztathassam az életemet? Ha igen,kérem írjon privátban, hogyha nem, akkor a kommentelők kíméljenek!

köszönöm!



2020. máj. 20. 12:52
 1/4 ficak92 válasza:
Facén keress, életmódváltás Katával. Regenoros módszer, de nagyon hatásos.
2020. máj. 21. 11:47
 2/4 ficak92 válasza:
Kupainé Balogh Katalin a neve. Üdv.
2020. máj. 21. 11:49
 3/4 anonim válasza:
Tíz kilót fogytam, több éve tartom a súlyomat mindenféle pótszer nélkül. Szívesen elmondom, ha érdekel. Keress privátban. 304115899
2020. máj. 21. 14:14
 4/4 anonim válasza:
Én is közel 10 kilót dobtam le, ha gondolod beszélgethetünk :)
2020. júl. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!