Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? nekem...

Miért viselkedik így? nekem kellene érdeklődnöm??

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy srácot aki tetszikl, és látásból ismerjük is egymást. visszaigazolt. Ez volt már kettő hete.

en nem mertem írni azóta neki, erre ő

tegnap rámköszönt, egy fb integetessel és egy mosolygós smileyval.


Később láttam ugyan meg az üzenetet, de visszairtam én is, hogy" Szia 😊"


és a csavar, hogy ezt azóta el sem olvasta, meg sem nyitotta, de folyamatosan online fb-on.

Komolyan, most nekem kellene neki pitizzek, hogy mizu, meg dejo fej vagy?!

miért csinálja ezt??



2020. nov. 15. 18:56
1 2
 11/14 anonim válasza:
#9: Ti meg férfit nem. Egyenjogúságot pedig főleg nem. A kérdező mindent a sráctól várna el, mert nyilván az a legkényelmesebb, holott a megjelöléskor ő is írhatott volna két sort, elvégre ő kezdett el érdeklődni a srác iránt. Egyrészt annak illik írnia, aki mondjuk megjelöli a másikat, másrészt meg ha annyit ajvékoltok az egyenjogúság miatt, akkor tessék is élni a lehetőséggel, nem csak várni a sült galambot.
2020. nov. 16. 18:26
 12/14 anonim válasza:
11# Lehet, hogy "ajvékolnak" a női ismerőseid emiatt, de én nem vagyok köztük.
2020. nov. 16. 18:50
 13/14 anonim válasza:
Mondjuk én nő vagyok, de nekem is volt ilyen, hogy a srác bejelölt, én visszaigazoltam, aztán nem nyikkant meg 1 hónapig. Aztan megkérdeztem, hogy mégis minek jelölt be. Megmondta ismerkedni akart. Akkor mondom miért kellett várni erre 1 hónapot. Aztán le is tiltottam. Nem tetszett és még buta is. Kapja be az ilyen hülye fasz. Ha férfi volnék és nő lenne az illető, azzal ugyanígy járnék el.
2020. nov. 18. 14:16
 14/14 anonim válasza:
Kérdező! Hogy alakult a dolog? Visszaírt?
2020. nov. 18. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!