Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ez milyen hozzáállás?

Ez milyen hozzáállás?

Figyelt kérdés
Kérdez, én válaszolok, aztán írja mindjárt válaszolok, most foglalt vagyok és semmi válasz. Azóta persze elérhető volt, de semmi válasz, és lassan már 24 órája. Nálam lenne a hiba? De ilyenkor mi is van, és most írjak rá? Számomra ez inkább már kezdi idegesítő lenni, mert nekem is van dolgom, de ha én ezt írom valakinek, akkor válaszolok is, főleg, ha közben még többször elérhető vagyok.
2020. nov. 16. 14:24
 1/6 anonim válasza:
Bocs, de le akar rázni valszeg
2020. nov. 16. 15:19
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként az ilyen ember akkor minek kezd beszélgetni? Mert ő írt rám. Én akivel nem akarok beszélni nem nyitok felé.
2020. nov. 16. 15:36
 3/6 anonim válasza:
Hát ezt én se tudom :D lehet valami miatt meggondolta magát félúton vagy nemtudom. Mert ha érdektelen vagy, nem ír rád de viszont ha beszélni akar akkor majd úgyis ír.
2020. nov. 16. 15:43
 4/6 A kérdező kommentje:

Majd kiderül, lerázott vagy van gondja és ezért XD

Számomra ez érthetetlen, mert én őszintén és bántás nélkül megmondom,nézd nem szeretnék ismerkedni tovább, és nem mondok nevetséges szöveget,ha meggondoltam magam, de manapság nem divat az őszinteség. Ha ez lenne az ok.

2020. nov. 16. 15:59
 5/6 anonim válasza:

Velem volt olyan hogy ilyet irtam, es dolgom volt

Aztan elis felejtettem a masiknak utana irni

Ha pat nap mulva nem ir, akkor irj ra

Ha ott se valaszol akkor ennyi volt

2020. nov. 16. 16:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd még teszek egy próbát.
2020. nov. 16. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!