Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki szeretne ismerkedni?

Valaki szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyanokkal szeretnék ismerkedni akik hisznek a férfi-nő barátságban. Kizárólag csak barátkozni szeretnék mivel van párom.

Korhatár :21-30ig

Szeretek mélyebb bensőséges témákról beszélgetni. Akinek van kedve írjon nyugodtan. /N



2020. dec. 2. 15:29
 1/9 anonim válasza:
Pároddal mennyire stabil a kapcsolatotok?
2020. dec. 2. 15:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon stabil
2020. dec. 2. 15:36
 3/9 anonim válasza:
És vele miért nem tudsz bensõséges témákról beszélgetni?
2020. dec. 2. 15:40
 4/9 anonim válasza:
#1 :DDDDD
2020. dec. 2. 15:43
 5/9 anonim válasza:
Ha te is úgy gondolod az ismerkedést, hogy nem válaszolsz a kérdésekre, és nem kérdezel vissza, illetve mindent harapófogóval kell belőled kihúzni, akkor köszönöm nem szeretnék ismerkedni.
2020. dec. 2. 16:07
 6/9 anonim válasza:
5-ös, te elkeseredett gyökér.Muszáj ezt mindenhova leírnod?
2020. dec. 2. 17:58
 7/9 anonim válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy??
2020. dec. 2. 20:23
 8/9 anonim válasza:

6-os, bármennyire is dühítő, de egyet kell értsek az 5össel: valóban nagyon sok olyan nő kering ezen az oldalon, akik beszélgetést, ismerkedést kezdeményeznek egy kérdésben, de ha elkezd velük beszélni az ember, rohadtul nem egyenrangú partnerként kezelik a másikat. 1-2 szóban válaszolnak mindenre, nem kérdeznek vissza, és elvárják, hogy csak a másik fél gördítse előre a "beszélgetést".

És nem, én nem az a típus vagyok, aki egy szimpla "szia, mizu"-val indítja a beszélgetéseket.

2020. dec. 2. 20:28
 9/9 anonim válasza:
Igen. F
2020. dec. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!