Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt vállalkozó szellemű...

Vannak itt vállalkozó szellemű zombik?

Figyelt kérdés

Kieszeltem, hogy kène egy kicsit futnom mert hát egèszsèges meg...meg mèrt ne?

A probléma, hogy jelenleg mèg nincs meg a kellő motiváció.

Itt jönnek kèpbe a zombik. Szüksègem lenne nèhány vállalkozó kedvű èlőhalottra (minimum 6-7delikvens) akik zombinak öltözve kergetnènek mondjuk a Margitszigeten.



2021. jan. 4. 00:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én simán benne vagyok, de miért kell ehhez zombi jelmez?
2021. jan. 4. 01:52
 2/18 anonim válasza:

Vannak hát!

Ha hozol nekem jelmezeket, és elhozod Keszthelyre a Margitszigetet, (letolod a Dunán és fel a Sió csatornán egészen eddig) mivel osztódással tudok szaporodni, mi hatan úgy megkergetünk hogy az állad sem éri a földet.

Ellenben besz@rsz és elhúzod a nutellatrailt.

2021. jan. 4. 01:54
 3/18 anonim válasza:

Az téged miben motiválna? Tudod hogy be vannak oltozve ugyse rohannal mert egy lusta gec1 vagy.

Inkább kutyakat kene radengedni, 2-3 kergetne tuti kikopned a tudod

2021. jan. 4. 01:55
 4/18 anonim válasza:
Ha esetleg késsel vagy vascsővel kergetnélek, az nem elég motiváló? 😂😂
2021. jan. 4. 01:58
 5/18 anonim válasza:
Ha tudnám hogy nekem ebbe mi a buli,akkor azt mondanám,hogy persze,de sajnos nemtudom.Te tudod,hogy ebbe neked mi?
2021. jan. 4. 02:18
 6/18 anonim válasza:

Szerintem az motiválná, hogy ugymond az "élétért fut" csak erre sajnos a zombik nem olyan hitelesek, ezért írtam a kést és a vascsövet 😀

Főleg, ha a megfelelő környéken fut...

2021. jan. 4. 02:25
 7/18 anonim válasza:
7.:Romáknak kéne (be)szólnia,az hatásosabb lenne.
2021. jan. 4. 02:37
 8/18 anonim válasza:
6.:Az előző neked szól,csak elqrtam a számot.
2021. jan. 4. 02:38
 9/18 anonim válasza:
Igen, igazad van, beleköt egy csapat romába, akkor tényleg az életéért futhat 😅
2021. jan. 4. 02:43
 10/18 anonim válasza:

Azért aki olvas szakirodalmat (Max Brooks könyvei), az tudja, hogy nem így működik a dolog. A zombik elől nem kell futni, mert annyira nem gyorsak, a tempósabb gyaloglás is megteszi. Viszont a zék soha nem fáradnak el, nem állnak meg inni, enni, üríteni és kilómérekről képesek követni a célpontjuk. Ergó nincs olyan, hogy te eldöntöd, hogy eleget futottál. Ahhoz végeznek kell az üldözőiddel, hogy békén hagyjanak.

Arra pedig még nem volt precedens, hogy mit tennének, ha egy a napi életüket élő emberekkel teli városban engednék ki őket, hogy egy ember után loholjanak. Valószínűleg a dudáló autók vagy a gyanútlan feléjük sétáló jobban izgatnák őket.

Az meg megint csak más kérdés, hogy a járványveszélynek tudatában lévő kormányok igen hamar gyorsreagálású erőket vetnének be, hogy likvidálják a rémeket.

Szóval nem egy jó ötlet.

2021. jan. 4. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!