Kezdőoldal » Ismerkedés » Tanulótárs keresés » Vállalkozó szellemű nyelvtanul...

Vállalkozó szellemű nyelvtanuló társat keresek fiú, vagy lány az mindegy. Ki segítene benne?

Figyelt kérdés

Az alábbi nyelvek érdekelnének teljesen az alapoktól:

-olasz

-orosz

-spanyol

-japán


Ha bármelyikben jártas vagy és szívesen segítenél elkezdeni, nagyon hálás lennék!

Egyelőre elektronikus formában😊



2020. okt. 29. 03:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Oké, és te milyen nyelv tanítását ajánlod fel cserébe?
2020. okt. 29. 06:41
 2/11 anonim válasza:
Mire gondolsz nyelvtanuló társként? Spanyolhoz tudok könyveket, alkalmazásokat és egyéb dolgokat ajánlani, folyékonyan beszélem és van belőle C1 nyelvvizsgám (DELE).
2020. okt. 29. 08:34
 3/11 anonim válasza:
@2, nekem elküldenéd? :) Köszönöm!
2020. okt. 29. 08:52
 4/11 Lacagyerek válasza:
Én orosz nyelvtanulásba benne lennék, de sokat nem tudok segíteni mivel én is most kezdeném.
2020. okt. 29. 09:41
 5/11 anonim válasza:
Én olaszul tanulok, év végén b2es nyelvvizsgát szeretnék, most olyam a2-b1 szinten vagyok kb. Nem tudom h tudok-e segíteni, de kuldhetnenk egymásnak paran hasznos anyagokat. Lehet kene egy classroomot csinálni (nemtom lehet e), es oda nyelvenkent felpakolhatnank anyagokat, es mind a 4.nyelv ott lenne. Vagy valakinek más ötlet?
2020. okt. 29. 12:29
 6/11 A kérdező kommentje:

#1 angolt, B2-es szinten tudok. Egyedül a nyelvtan mumus benne🤷🏻‍♀️


Többieknek annyit, hogy elég lenne az is, ha valaki motiválna, mert nem nagyon tudom azt sem, hogy kezdjek bele. Duolingóval álltam neki, de úgy érzem nem maradnak meg a dolgok

2020. okt. 29. 15:11
 7/11 anonim válasza:

Én az oroszt majdhogynem folyékonyan beszélem.

Én először a cirill ábécét tanultam meg, aztán azokat a szavakat, amiket a leggyakrabban használnak. Ezek után jött a nyelvtan, ami annyira nekem nem volt bonyolult, nekem inkább a kiejtés okozott gondot, de hála istennek már ráállt a nyelvem. :D

Én a neten néztem oldalakat és onnan tanultam sokat, meg a Youtube-on nézett videókból. Igaz, én angol videókat néztem, mert azt vettem észre, hogy magyar nyelven nem sok olyan videó van, ahol az orosz nyelvvel foglalkoznak.


Nekem ezek az oldalak sokat segítettek:

[link]

[link]


Ezt a Youtube csatornát nagyon ajánlom, ha beszélsz angolul:

https://www.youtube.com/channel/UCyJznKYS9kkP7RWWq3YAbFw


Telefonos alkalmazás, amit naponta használtam:

LÉPÉSEK 50 nyelven


Sok sikert a nyelvtanuláshoz! :)

2020. okt. 30. 19:54
 8/11 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Azt elfelejtettem írni, hogy én az olyan szavakat, amiket nehezebben tudtam megtanulni, azt leírtam egy cetlire. Egyik oldalra magyarul, a másikra oroszul, és így gyakoroltam.


Nagyjából 1 év alatt tanultam meg, de ebbe besegített nekem a karantén is, mert akkor bőven volt időm itthon tanulgatni. :)


18L

2020. okt. 30. 20:01
 9/11 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod én is benne lennék orosz nyelvtanulásban:)
2020. nov. 10. 13:23
 10/11 anonim válasza:
Szia én japánul tanulok már egy ideje, ha érdekel akkor írj
2020. dec. 6. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!