Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lenne olyan vállalkozó szellem...

Lenne olyan vállalkozó szellemű ember, aki segítene e feladat megoldásában?

Figyelt kérdés

Üdv!

Segítségkérésért, utolsó reményként jöttem ide... Középiskolás c# programozás házi feladat megoldására keresek egy olyan embert aki meg tudná nekem csinálni azt a feladatot amit lentebb mellékelni fogok. Ha esetleg valaki ingyen megoldaná azt megköszönném, de ha esetleg pénzt kéne kiadnom érte az sem lenne probléma számomra (ha csak nem valami horribilis összeg).



Minden egyes feladatnál írd ki a feladat sorszámát és csak egy billentyű lenyomására végezze

el a program a következő feladatot!


1. Hozzunk létre egy N = 100 és egy M = 50 elemű tömböt, majd töltsük fel őket [-15 .. 15]

közötti véletlenszámokkal!

2. Listázzuk ki a tömböket!

3. Hozzuk létre a két tömb unióját és metszetét úgy, hogy egy elem többször is

előfordulhasson bennük!

4. Ezeket is listázzuk ki!

5. Határozzuk meg a legnagyobb és legkisebb értéket és írassuk ki őket

6. Határozzuk meg az egyes elemek gyakoriságát a max - min függvényében! Írassuk ki

őket!

7. Tegyük mindkét tömböt egyedivé! Írassuk ki őket!

8. Rendezzük a tömböket és írassuk ki őket!



2020. dec. 12. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt találtam még a sulis anyagaim között, amit régen írogattam ki C#-hoz. Feltölttem ide:

[link]


A programozási tételek vannak benne C# nyelven. Nem szerepel benne mindegyik, gondolom lusta voltam az algoritmusokat átimplementálni :D.


A lényeg, hogy Te random hozod létre a két tömböt nem előre inicializálod, viszont a többi dolgot meg fel tudod használni.


Ennyit tudok segíteni, megírni nincs időm helyetted.


A rendezésre meg segítség itt, ami ugyancsak C#: [link]

2020. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A véletlen tömb-re meg volt itt gyakorin már sok kérdés például:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas..


Ezt is felhasználhatod csak ugyebár Te nem -1000 és 1000 között nézel hanem -15 és 15 között.


Jó munkát!

2020. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Legalább légy velünk őszinte - te nem segítséget kérsz, hanem azt, hogy valaki megoldja helyetted. Szóval, mennyit vagy hajlandó fizetni érte?
2020. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!