Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Olyan hölgy van itt,aki...

Olyan hölgy van itt,aki extrém túlsúllyal rendelkezik,és segítségre szorul? Valaki ismer ilyet?

Figyelt kérdés

Leveleznék ilyen hölggyel.Ha szívesen fogadná segíteném.

Kritizáló válaszokat ne írjatok!



2021. jan. 10. 18:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Tavaly olvastam egy statisztikát,hogy milyen sok kórosan elhízott ember van Magyarországon.Pontos számra nem emlékszem.

Ha lenne ilyen hölgy,kötetlenül ismerkednék,leveleznék vele.

Őszintén érdekel az ilyen nők sorsa.

2021. jan. 10. 19:03
 2/5 anonim válasza:

Ha van kérdésed felteheted.

De miért diszkriminálsz súly szerint? "Sorsa" mindenkinek az, amit alakít, nem csak úgy élünk, hogy majd valami lesz..

2021. jan. 10. 19:41
 3/5 A kérdező kommentje:

Én kedvelem az extrém nagy nőket.s minden érdekel,ami velük kapcsolatos.

Tudom sokan bántják,kritizálják őket,én próbálom védeni,s megérteni őket.

Nézem Az élet 250 kg feletti sorozatot,s látom milyen nehéz nekik.

Tudom nálunk nem nagyon vannak ekkora emberek.A legtöbbjük segítségre szorul a hétköznapokban. Az érdekel miben lehetne segíteni,támogatni,akár erkölcsileg,akár másképp.Te ilyen nő vagy?

2021. jan. 10. 20:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha úgy gondolod megírhatod privátban is a választ.
2021. jan. 10. 20:17
 5/5 anonim válasza:
Jelentős túlsúllyal rendelkezem, de próbálok tenni ellene, és haladok is ezen az úton. De nem gondolom, hogy valakit a súlya alapján helyes lenne megítélni
2021. jan. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!