Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Hogyan keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Még nyáron találkoztam egy férfivel, pár mondatot beszélgettünk csak, mert sietnem kellett (boltból munkába). Annyira kedves, vidám volt akkor, nem hagyott nyugodni, így eltelt egy kis idő, mire rászántam magam és megtaláltam Facen. Október végén bejelöltem, de vissza se jelölt :/ így nem írtam rá. Nagyon kevés ismerőse van, szinte mindenki a munkahelyéről, 1-2 embert szúrtam ki, akit egyetemről ismerhető, tehát tuti zárkózott kategória. Viszont nekem még mindig tetszik, a baj az, hogy 40km választ el minket, tehát nem tudok abban a boltban lézengeni, hátha ismét találkozunk. Most írjak rá szerintetek? Egy próbát megér? Mondjuk tuti úgy lenne vele, hogy ki a kín ez 😂 srácok, ti mit szólnátok hozzá?

(Úgy látom nincs kapcsolatban)



2021. febr. 8. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy egyszer későn ismertem fel, nem köszöntem neki és hát elég durci volt. De csak hajlandó lenne túllépni ezen, nem?
2021. febr. 8. 19:09
 2/6 anonim válasza:
Én a helyedben ráírnék, viszont írd meg neki, hogy ki vagy (te vagy az, akivel a boltban találkozott, stb.) akkor abból már nem lesz az, hogy ki a kín ez... legrosszabb esetben is nem ír vissza, de legalább adtál egy esélyt.
2021. febr. 8. 19:22
 3/6 anonim válasza:

Rairhatsz, szerintem aranyos, de o veheti creepynek is, mindenki mas. En sem igazolok vissza idegeneket, de ha ennek ellenere ramirnal en orulnek a helyeben. Bar mar az felhivas keringore hogy bejelölted es ha erdekelnel en mar irtam volna a helyeben.


24/F

2021. febr. 8. 19:33
 4/6 anonim válasza:
Írj neki, már csak azért is, mert ha nem teszed meg, akkor meg azon gyötörnéd magad, mi lett volna, ha. Nincs vesztenivalód, legfeljebb nem ír vissza.
2021. febr. 8. 19:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy akkor legalább visszajelölt volna, vagy megkérdezi, hogy ki vagyok. Nem hiszem, hogy olyan csúnya lennék, hogy nem az én kategóriám.
2021. febr. 8. 19:38
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy ősszel, x hónap után nem emlékezett rád, főleg ha csak pár mondatot beszéltetek korábban. Tény, hogy ha akarta volna, akkor írhatott volna neked, amikor megjelölted, hogy ki is vagy te, viszont ettől függetlenül írhatsz neki. Addig valószínűleg úgyis csak gyötrődnél, így meg le tudod zárni magadban a dolgot.
2021. febr. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!