Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan keltsem fel a nők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a nők érdeklődését Tinderen?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5 éve használom a Tindert, de eddig csak egyetlen egy lánnyal sikerült találkoznom és rövid ideig együtt lennem onnan. De ez az össz sikerem. A matchek számával nincsen baj, hetente minimum 5 új párom szokott lenni átlagosan. Viszont egyszerűen képtelenség velük kommunikálni. Vagy egyáltalán nem írnak vissza, vagy egyszavas válaszokat adnak, ami igencsak megnehezíti a beszélgetést, továbbá azt sugallja hogy kedvük sincs hozzá. Mielőtt még azt hinnétek, hogy biztos azért mert sablon "sziamizu" vagy "mesélj magadról" dolgokkal írok rájuk, nem. Egyáltalán nem. Mindig próbálok a képeikkel/leírásukkal kapcsolatban valami frappánsat, humorosat írni (persze nem tahó humorra kell gondolni), esetleg valami frappáns bókot írok, de egyszerűen képtelenség ezekkel kommunikálni. Így hát hozzátok fordulok, és azt kérdem, szerintetek mit csinálok rosszul? Van valami "taktika" arra hogy felkeltsem egy lány érdeklődését Tinderen, és a beszélgetés ne legyen unalmas?

2019. okt. 19. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne használd a Tindert
2019. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ment a zold kez, mert tenyleg ez az app tobbet art mint hasznal. Viszont kerlek olyan tanacsokat adjatok ami nem ilyen
2019. okt. 19. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába a tindert. Ott csak az ilyen megkeseredett idióta nők vannak akiknél vissza írni luxus. Én is voltam ott lányként, de én mindenkinek vissza írtam normálisan,és én lepődtem meg azon hogy meglepődnek a srácok hogy normálisan lehet velem beszélni. Jobban jársz nélküle hidd el :)
2019. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába próbálod érdekessé tenni a beszélgetést ha a másik fél szarik rád. Itt nem veled van a problémá.
2019. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad nem kell ,hogy két ajtós szekrény legyél de ne egy gyufa szál legyél.Probálj ne a Tinderen hanem a RealLife-ban keresni szép lányokat.
2019. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Kulsommel amugy egyaltalan nincs gond, viszonylag izmos vagyok ( nem kigyurt de szalkas) es oltozkodesileg is adok magamra. Viszont jo latni hogy akkor nem nalam van a baj.
2019. okt. 20. 09:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Tipikus! Sose értettem azokat a lányokat,akik matchelnek egy fiúval aztán nem írnak vissza nekik. Legalább megmondhatnák mi a bajuk és nem csak úgy eltűnnek a semmibe. Emiatt hiszik a srácok,hogy az összes lány ilyen,pedig van ám kivétel. Ahogy az előzők is mondták jobb az élet. Vagy ha látod Tinderen,hogy egy lány nem érdeklődik hagyd a fenébe és ne is pazarold rá az erőd. Nem érik meg.
2019. okt. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:

Lehet, hogy nem jó tanács, de nekem nem lenne szimpatikus, ha fent lennék egyáltalán Tinderen, kitöltött adatlappal, és a srác humor Heroldnak képzeli magát, mikor rám ír, akár megnézte az adatlapom, akár nem. Kezdésnek nem poénkodni szeretnék, főleg, ha valami olyan a poén tárgya, amivel kapcsolatban véleményem és ízlésem szerint nincs helye a viccnek. Ezt sosem tudhatod. A bók is elég felszínes kezdésnek, mivel csupán a külsőségekről tud szólni. Csinos vagy, szép vagy, szép az akármid...

Szerintem a nők (és nem a fiatal lányok!) nagy része jobban értékeli, ha meg akarod ismerni, érdeklődsz iránta, mint ha a külsejét méltatod. Nyilván azért volt match, mert külsőre rendben vagytok egymásnál. Ragadj ki valamit az adatlapjáról, mondjuk a hobbijai közül, és azt használhatod beszélgetésindítónak. "Látom, szeretsz lovagolni. Milyen lovat ülsz meg? Sajátod?" vagy "Úgy láttam, szeretsz utazgatni, melyik volt a legjobb utad eddig?". Olyasmiről kérdezd, amiről valószínűleg szívesen beszél, és nem túl személyes ahhoz, hogy egy random idegennel is megoszthassa. Amikor már tudtok egymásról pár dolgot, akkor lehet vicceskedni meg flörtölgetni, addig szerintem felesleges.

Szerintem. :)

2019. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!