Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megterhelőek fizikail...

Mennyire megterhelőek fizikailag az alábbi szakmák: villanyszerelő, autószerelő?

Figyelt kérdés

Tavasszal fogok érettségizni,ez után szakmát szeretnék tanulni. Mindkettő szakma érdekel,viszont fontos lenne,hogy bírjam is csinálni hosszú távon (azaz ne legyen az,hogy 50 évesen fáj mindenem).


Sportolok,viszont nem vagyok túl jó ízületekkel ellátva. Sok ízületem recseg-ropog,valamit a családban másnak sem túl jók az ízületei.


Lehet, hogy ez miatt nem fizikai munkát kéne választanom,de én ülőmunkánál megőrülnék szerintem, a napi 7-8 óra folyamatos órán ülést is ki nem állhatom.


Szóval a kérdésem az lenne,hogy melyik a kevésbé megterhelő fizikailag,mert akkor azt választanám.


Köszi előre is!



2021. jan. 30. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a villanyszerelő jobb.
2021. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő kevésbé megterhelő, de azért az se leányálom.
2021. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. jan. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!