Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Iszonyuan elrontottam a mai...

Iszonyuan elrontottam a mai napot,borzaszto rosszul vagyok mind fizikailag mind lelkileg, nagyon elronthattam?

Figyelt kérdés

ma iszonyu durvan elszaladt velem a lo, szerintem viccen kivul 7-8 ezer kcalt kepes voltam megenni, tudom hatalmas nagy hulyeseg volt nagyon banom.

Nagyon rosszul vagyok, hanyingerem van es nagyon lelkiismeretfurdalasom van. Holnaptol megyek edzeni megprobalok 2x50percet kardiozni majd es keveset fogok enni, tudom ezt korrigálni vele? 😪


2021. jan. 30. 17:34
 1/6 A kérdező kommentje:
keveset enni=1500-1600kcal rendesen ahogy eddig is csinaltam
2021. jan. 30. 17:35
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi. Egy nap semmit nem jelent, semmit nem tettél tönkre. Holnaptól folytasd úgy, ahogy eddig csináltad és minden oké lesz. Ma pihenj, igyál vizet, esetleg emésztést segítő teát (pl. menta, gyömbér), ne ostorozd magad feleslegesen.
2021. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugy fogom de ezt a mennyiseget nagyon soknak erzem, kizartnak tartom hogy ebbol semmi nem marad rajtam😪😖
2021. jan. 30. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Akkor minek etted meg
2021. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy rajtad marad. Kb. 10 deka. Semmi nem történt, holnap folytasd úgy, mint eddig. Az ilyen bezabálós alkalmakra ajánlom a Mezym-et, attól jobban érzed magad.
2021. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt görgesd végig, hogy miért csináltad? Miért volt rá szükséged? Hiányzott valami az étrendedből? Lelkileg volt rá szükséged? Érdemes ezeken végig menni és megtalálni a gyökerét a problémának, hogy a jövőben el tudd kerülni. Csalónapot lehet tartani néha, de 8 000 kalória az eléggé extrém.
2021. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!