Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Érdemes ezen az oldalon...

Érdemes ezen az oldalon ismerkedni? Milyen emberekkel lehet találkozni? Akár belső akár külső tekintetében.

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 12:44
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Azért mostmár szükségét érzem leírni én is hogy hetero vagyok xdd (#16)
2021. márc. 14. 17:55
 22/26 anonim válasza:
Na jó, én meg meleg vagyok, de itt nem ismerkedek. (próbáltam, de nagyon gáz a helyzet, nna).
2021. márc. 14. 17:57
 23/26 anonim válasza:

😂😂😂😂

Hetero lányok hol vagytok?😭😭😭😂

2021. márc. 14. 18:14
 24/26 anonim válasza:
hat... tarskereso appokon/oldalakon nagyon nehez egy ferfi dolga, iszonyat produkalni kell magad ha akarsz valamit, szoval az egy szar hely szerintem, de itt meg szinte csak ronda nok vannak, vagy mentalisan defektes, az evek alatt talan egy normalissal ha osszeismerkedtem, de kitudja lehet mindvegig egy 50 eves faszi volt
2021. márc. 15. 09:33
 25/26 anonim válasza:

Szerintem a helyzet sz#r,de nem reménytelen.


Én egy 22 éves srác vagyok,semmi mást nem szeretnék,csak korombeliekkel(jó,bővebb kontextusban értlmes fiatalok-25) dumálni,ismerkedni.

Alapvetően én két típusú emberrel találkoztam:

1. Belemélyedünk a beszélgetésbe,azonban az első adandó alkalommal mikor például tovább kellene lépni(dumáljunk egyet telefonon,fussunk össze,igyunk meg egy teát) megakad a dolog.

Sajnálatos módon borzasztóan nehéz értelmes embert kifogni ennél a szexuális irányultságnál(bi) aki NEM a szexre hajt,hanem tényleg van némi agy a fejében és felülről üti a 90-es IQ szintet. :D


2. Értelmes,hasonló gondolkodású emberbe botlasz,akivel egy jót tudsz kezdésnek beszélgetni és aki nem sz#rik be megtenni a következő lépést,nem fél ismerkedni,ha már azért van itt. :D

(Igen,érdekes ez a szitu,hogy feljön valaki ismerkedni,de mikor lehetősége nyílik erre behúzza fülét-farkát. Legtöbb ember ilyen,sajnos.)


SZÓVAL:


Rengeteg ember van itt,találkoztam már ilyennel és olyannal is,úgyhogy hajrá. :D

Az én taktikám az,hogy figyelem az érdeklődésemnek megfelelő fórumokat(sport,zene,táplálkozás,ismerkedés,stb.) és ha értelmes kommentet látok bepróbálkozom.


Szóval próbálkozzatok,de sose essetek bele abba a hibába,hogy az interneten éltek,ha eltakarodik a vírus irány a nagy világ,ott vannak az igazán nagy kincsek. (:


Szép napot mindenkinek!


Dicsőség a hősöknek!


/22,ffi/

2021. márc. 15. 10:24
 26/26 anonim válasza:
virus pff ez a hulyeseg elott is ugyan ilyen antiszoc volt mindenki itt gyiken, ha lecseng az egesz semmi sem fog valtozni
2021. márc. 15. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!