Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vézna és alacsony srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vézna és alacsony srácként gyakran megszeppent tekinteteket látok a csajok szemében, akkor az csak a fintorgás jele vagy esetleg bejöhetek nekik?

Figyelt kérdés
Feltűnt már, hogy olykor néhány lány megbámul, de néha olyan félénken, néha pedig egyszerűen csak rám tapad a szemük én pedig azon filózok magamban, hogy mégis mi a fenét bámulhat rajtam mikor egyáltalán nem vagyok férfias. Maximum annyi, hogy elegánsan öltözködök és arcra sztem helyes vagyok (legalábbis nem vagyok csúnya). De ennek még nem kellene okot adnia arra, hogy olykor akárcsak minimálisan is felhívjam valaki figyelmét. Kár, hogy anonim oldal a gyk, mert szívesen küldenék magamról képet, hogy egy-két csaj véleményezzen. Lehetséges, hogy a nyikhaj testalkatomtól függetlenül is bejöhetek egy csajnak vagy a fenti jelenségnek nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani és nyugodtan elkönyvelhetem, hogy azért bámul egy-egy csaj, mert egyszerűen csak creepy-nek tart?

2018. febr. 28. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kevés jololtozott férfi van, sztem azért néznek, mert tetszik nekik
2018. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Fintorgás jele. Nincs olyan nő, akinek egy vézna, alacsony férfi tetszene.
2018. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A naladnal alacsonyabb lanyoknak siman bejohetsz. Szedd mar kicsit ossze magad rs ne legy ilyen negativ!
2018. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az jó pont, ha adsz magadra és a púzódat rendesen kitörlöd.
2018. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Idióta vagy. A "vézna" egy negatív kicsengésű szó, direkt ilyeneket használsz magadra hogy még jobban devalváld saját magadat a társadalom szemében. Ilyen negatív hozzáállással soha nem lesz nőd.

Amúgy van egy volt osztálytársam. Vékony, alacsony srác, nem is a legokosabb. Viszont lelkiismeretes, társasági ember, sokat jár bulizni. És tök szép barátnője van.

De persze lehet, hogy neked ez a fétised, hogy mindenki lesajnáljon.

2018. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kettesre ne hallgass, valószínűleg egy sörhasú fazon, aki azt hiszi, menő dolog a nagy belét hullámoztatni, és olyanokat mond, hogy "az igazi férfi száz kilónál kezdődik". :D
2018. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg baromi jó és örülhetsz hogy nem vagy malacka és soha nem is leszel az. Ki akarja hogy rajta lihegjen egy tonna puhány?
2018. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Mellétrafáltál. Pont hogy tapasztalatból tudom, hogy az alacsony, vézna férfiak a nők szemében nem férfiak.
2018. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!