Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésileg kilátástalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésileg kilátástalan férfiak! Nektek tulajdonképpen mi értelme van az életeteknek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan vagytok így. Sokan vagytok teljesen reménytelen helyzetben társkeresés tekintetében, főleg a fiatalabb férfi korosztályból jó sokan. El se tudják képzelni a legtöbben, akik nem ebben élnek, hogy mennyire kilátástalan a helyzet, ha nincs rátok kereslet a társkeresési piacon.

Ti amúgy miért éltek? Mi értelme van az életeteknek tulajdonképpen? Ha felteszitek magatoknak ezt a kérdést, hogy "Mi értelme van az életemnek?" akkor mit tudtok erre válaszolni magatoknak? Őszintén!


2019. nov. 16. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az életnek nincs "értelme". Azt kezd vele az ember, amit jónak lát, az adja az értelmet.


A párkapcsolatnak nevezett vergődés nem feltétlenül az elérendő csúcs.

2019. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat amig egy fogod fel a problemat, hogy tars nelkul ertelmetlen az elet nem fog sokaig tartani a kapcsolatod... En gamelek, bringazok tanulok. Jol megvagyok egyedul is, nem mondom h nem lenne jo egy tars, de csak azert hogy legyen azert nem fogok teperni.
2019. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek azzal kapcsolatban, hogy elkönyvelted nem lesz senkid! A 20-as éveimben én is hasonlóan elkeseredett voltam, de akkor még nem volt ennyire modern világ, PC is többnyire csak cégeknek volt, internetről meg sokan nem is hallottak. Nem voltam egy bulizós típus, és többnyire valamelyik kolléganőm után futottam elkeseredetten, mert máshol nem láttam lehetőségét az ismerkedésnek, de ők meg nem vettek komolyan. Viszont az internetnek hála sokkal több lehetőség nyílt az ismerkedésre, lett barátnőm, nem is egy, persze nem egyszerre, sőt élettársam is akitől született két fiam, igaz 2 éve szétmentünk, de 1 hónap múlva már volt más. Mondom ezt így túl a 40-en
2019. nov. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Értelme? Szerintem semmi,ha lehetne választani,hogy megszületnék e határozott nem lenne a válasz! Nem látom értelmét annak sem,hogy dolgozok míg bele nem döglök a semmiért, egy szar elavult kocsiért meg talán 40 évesen tudok venni valami házat! Család, gyerekek,egy társ nélkül akivel megtudnád osztani a cseppnyi örömöket, sikereket az életében semmi értelme! Így csak bio rabszolgák vagyok semmi más! 24f
2019. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagyunk *
2019. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelező a párkapcsolat, ahogy a gyerek csinálás, és a válás sem. Ez egy társadalmi elvárás, ami választható, de nem kötelező.
2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kedves kérdező szerinted csak a társkeresés és/vagy párkapcsolat lehet az élet értelme?
2019. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem a felesleges nőhajkurászás, akkor attól még lehet a munka, a hobbi, ami miatt élhet egy ember:).
2019. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Próbálom kizárni ezeket a dolgokat, amennyire lehet és próbálok olyan dolgokra figyelni, amiket szeretek csinálni és jól érzem magam...

Illetve a családom miatt is élek, megfogadtam anno ,hogyha barátnőm nem lehet, akkor azért fogok küzdeni mindennap, hogy a családomnak minél jobb élete legyen. És ez tart sokszor életben.

28/F

2019. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Semmi.


De semminek sincs értelme. Magának a létezésemnek sincs semmi értelme. Legszívesebben megszűnnék létezni.

2019. nov. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!