Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van Anotalkhoz hasonló ismerke...

Van Anotalkhoz hasonló ismerkedős oldal, ahol normális emberek is megfordulnak? Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 08:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
Halihó 🙋🏼‍♂
2021. ápr. 7. 08:36
 2/17 anonim válasza:
Én anotalkot használom. Most megint valami fellángolás van, mert elég kevesen vannak rajta jelen. Hosszú évek tapasztalatából mondom, amikor még az anotalk nem is anotalk volt.
2021. ápr. 7. 08:58
 3/17 anonim válasza:
Chatroulette.
2021. ápr. 7. 09:05
 4/17 anonim válasza:

#2


Az hogy lehet, hogy 1 hete még rendszeresen fent volt Anotalkon 400-450 fiú és 80-100 lány, most meg az elmúlt pár napban jó, ha 90 fiú és 50 lány van fent?

2021. ápr. 7. 09:08
 5/17 anonim válasza:

Egyébként le merem fogadni, hogy lány írta ki a kérdést.


Pedig a helyzet közel sem rózsás. A lányok közül is rengeteg a primitív, kamus, trollkodó, szerencsétlen, akik nem is lányok, ha meg tényleg azok, akkor meg legalább a fele szerepjátékozni akar...


Mindenki a fiúkról beszél, hogy közülük mindenki perverzkedni akar, de normális lányt is nagyon nehéz találni ott...

2021. ápr. 7. 09:11
 6/17 anonim válasza:
Tényleg kevesebben vannak most az anotalkon, de azt nem tudom hogy miért.. azt viszont észrevettem hogy ilyenkor könnyebb normális embert kifogni :) Aztán van még az ismeretlenek.me, de az kb ugyanaz mint az anotalk...
2021. ápr. 7. 09:13
 7/17 anonim válasza:

Lehet, hogy az adminok nagytakarítást végeztek, és kitiltottak adott IP címeket. Simán eltudom képzelni, mert az utóbbi időszakban tényleg rengeteg volt ott a troll...


Amúgy az ismeretlenek.me az a régebbi Anotalk volt, abból lett a mostani Anotalk.

2021. ápr. 7. 09:17
 8/17 anonim válasza:

De még mindig lehet használni az ismeretlenek-et is, nem? Annak menőbb a háttere :D

Amúgy van még az Anosquad is, de ott senki sincsen :(

2021. ápr. 7. 09:25
 9/17 A kérdező kommentje:

Nőként szoktam anozni, én nem trollkodom, de sok kritikán aluli egyénnel találkozom.

Esetleg van valami olyan, ahova lehet regisztrálni, érdeklődési köröket megadni és az alapján ismerkedni? Most kb. csak a Tindert tudom erre, de azt sem szeretem. Nem feltétlen pasizás, csak értelmes párbeszéd kellene.

2021. ápr. 7. 09:39
 10/17 anonim válasza:
Kétlem hogy IP cím alapján kitiltanak! Szerintem más dili oldal van most jelen amire átvándoroltak volt már erre pl
2021. ápr. 7. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!