Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Adott egy 41 éves nő, kisiskol...

Adott egy 41 éves nő, kisiskolás gyerekkel. Miért rak fel szinte csak magáról minimum 3 képet naponta történetben, plusz posztolás ezerrel és minden másnap profilkép csere. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Jól néz ki,arca is szép, viszont 41 évesen ránctalannak tűnik (szuper krém,vagy sok filter? ) Nekem érdekes,hogy borzasztó sokat lóg Facebookon és vagy magáról vagy valami "csodás" idézetet posztol. Ennyire ki lenne éhezve?
2021. ápr. 22. 20:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja,és gondolkodtam,hogy tőle kérdezem meg,de inkább a harag elkerülése érdekében tőletek várok tanácsot.
2021. ápr. 22. 20:57
 2/14 anonim válasza:
Ki van éhezve? Gratulálok a logikádhoz. Tudod mit? Foglalkozz a magad dolgával, mert a jelek szerint ott is lenne mit javítani.
2021. ápr. 22. 21:02
 3/14 anonim válasza:

Ha annyira érdekel, akkor a lehetseges okok:

- nincs kibékülve önmagàval, fél az öregedéstôl, visszaigazolást vár..

-unatkozik

-valóban pasizni akar


Ne kérdezz rá, ez olyan szinten magànügy, én még legjobb barátnôre is kiakadnék ha beszólna egy ilyen miatt.

Amúgy fura, mert az én köreimben már 31 évesen is kicsit ciki a magamutogatás.

2021. ápr. 22. 21:11
 4/14 anonim válasza:
boztasztóan bizonytalan h nem kell már senkinek, az ilyen nők akik naponta legalább egy képet kiraknak magukról de mindig ugyanabban a pózban az erről szól kortól függetlenül
2021. ápr. 22. 22:45
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm oda írt az egyik alá,hogy nem bántani akarlak,de te csak ehhez értesz.... Mást felmutatni nem tudsz az életben.
2021. ápr. 22. 23:00
 6/14 anonim válasza:

Miért, már ahhoz is idegenektől kell engedélyt kérni, hogy valaki MAGÁRÓL posztoljon képeket a SAJÁT közösségi oldalára, persze majd ti fogjátok megmondani másoknak hogy mit csináljon. És akkor mi van ha csak arra használja a faszbukot, amire való, azaz elüti vele az időt és szórakoztatja MAGÁT? Vagy ha csak úgy portrékat gyűjt magáról, kedvtelésből dekolrálja az oldalát?


És kérdem én kérdező: Az ismerősöd mihez ért, mit tud felmutatni az életben? Ja, tudom 25 éves korára vállalkozása volt, ha annyira rendben lenne az élete nem azt lesné faszbukon hogy ki mit posztol és nem megkeserett kommenteket írogatna.


És te mihez értessz? Mivel jobb az amit te csinál? Ő legalább arccal és névvel rakja ki a saját fotóit a saját oldalára, legalább magával foglalkozik és nem mással. Te meg arc nélkül írsz ki direkt elferdített kérdéseket és direkt arról játszol, hogy szidják a nőt.


Pedig ha ő magamutogató és kiéhezett, akkor te incel vagy a köbön, mert akkor te is borzasztó sokat lógsz a facebookon, és egészen nap mások oldalait lesed mint egy pletykás vénfiú. Tán idegesít, hogy ő magát is feltalálja, nem kell mások képei alatt meg gyakorin dühöngeni?


Mert ez az egész szitu,hiába szuggerálod, hogy a prolik lesajnálják a nőt, pontodan úgy hangzik mintha nekes is meg az ismerősösnek is savanyú lenne a szőlő. Tán bepóbálkoztatok nála és lekoptatott? Ja, igen tudom, az ismerősöd hetente váltogatja a szupermodelleket, te meg most vettél feleségül egyet és a naszutatokat azzal töltöttétek ha ennek a nőnek a profilját bámultátátok.


(***Tudom, a hírfolyamod magától feldobja mikor az online vállalkozásodon dolgozol vagy amikor a regényedet publikálod, de erre ott van a Követés leállítása, az Ismerős törlése, illetve a Tiltás funkció is***).

2021. ápr. 23. 07:41
 7/14 anonim válasza:

Húha, utolsó, csak nem Te is ilyen magamutogató féle vagy, azért véded ennyire? De biztos egy szexistennô 41 évesen, gyerekkel és mindenki rá vágyik mert nincs jobb..

Amúgy régen pl engem is szórakoztatott, ha posztoltam magamról, kb havi szinten EGY képet, ennek is az lett a vége, hogy sokan célozgattak rá hogy gáz, nárcisztikus es hasonló jelzôjkel illettek, illetve páran töröltek.

2021. ápr. 23. 09:24
 8/14 anonim válasza:
Akinek nem tetszik, ne nézze , ennyi. És ahhoz szólhatnál pár szót, amit a kérdező és az "ismerőse" csinál, 2 modell megdugása között , természetesen.
2021. ápr. 23. 10:30
 9/14 anonim válasza:
szerintem is bénén kellene, hagyni mindenkit, hagy élje úgy az életét, ahogy neki tetszik és nem így megkérdőjelezni.
2021. ápr. 23. 22:55
 10/14 anonim válasza:
Szokjatok már le erről az idióta fosbukról, és normális életetek lesz
2021. ápr. 26. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!