Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Adott egy 41 éves nő, kisiskol...

Adott egy 41 éves nő, kisiskolás gyerekkel. Miért rak fel szinte csak magáról minimum 3 képet naponta történetben, plusz posztolás ezerrel és minden másnap profilkép csere. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Jól néz ki,arca is szép, viszont 41 évesen ránctalannak tűnik (szuper krém,vagy sok filter? ) Nekem érdekes,hogy borzasztó sokat lóg Facebookon és vagy magáról vagy valami "csodás" idézetet posztol. Ennyire ki lenne éhezve?
2021. ápr. 22. 20:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Minden nap hencegett az új fotóival,csak rakta ki történetbe az újabb és újabb pózolós fotókat. Sejtettem,hogy célja van ezzel. Reklámozta, majdhogynem kínálta magát. Minden nap 8 kép legalább. És ott tartunk, hogy a párom vele írkál a hátam mögött. Milyen jók az új képei,de csinos stb... 15 évvel fiatalabb vagyok mint az a picsa,jó alakom van,szép arcom,igényes vagyok stb... Egy feltűnési viszketegségben szenvedő beteg nő legyőzött...
2021. ápr. 27. 01:19
 12/14 anonim válasza:
Uhh így mar ertjuk a fruwztraciot. Ez a xxi. szazad rakfeneje sajnos, az internet, az ilyen könnyû predak pedig veszelyt jelentenek a kapcsolatokra a pasik hitvanysaga miatt.
2021. ápr. 27. 21:49
 13/14 anonim válasza:
Te meg írkálj velem😉
2021. ápr. 28. 07:40
 14/14 anonim válasza:
Azért ne csak a pasikat szidjuk. Rakj ki te is pár képet, persze figyelj oda, hogy változatosak legyenek! Szexik meg ilyenek...
2021. máj. 18. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!