Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne virágot és...

Jó ötlet lenne virágot és csokit vennem neki?

Figyelt kérdés

Egy lány megsértődött rám, mert valamivel megbántottam (nem tudom, hogy pontosan mivel, szerintem egy kis dolgot fújt fel). Azt mondta, hogy most nem akar velem beszélni. Írtam neki, hogy akkor gondolom a holnapi talinak is lőttek, erre nem válaszolt, csak írt egy :) emojit. Egyik barátom azt javasolta, hogy menjek el hozzá, adjak neki virágot meg csokit. Szerinte azért jó ötlet ez, mert ez kevesen csinálják nagyon, és sok embernek nincs hozzá bátorsága sem. Viszont én meg úgy gondolom, hogy lehet ellenkező hatást érnék el vele. Lehet, hogy úgy érezné, hogy loholok utána,igy én azon a véleményem vagyok, hogy majd rájön magától, hogy ő kapta fel túlságosan a vizet. Viszont a barátom is elég jól érvelt. Szerintetek?

23/f



2021. jún. 4. 02:07
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Egyetértek a 7-essel.

Most akkor tudod min húzta fel magát vagy sem?

Miért nem kérdezed meg, ha nem tudod? Lehet csak félreértettétek egymást. Az ilyen dolgokat meg kell beszélni, nem pedig csak úgy dobálózni egy "nem tudom mi a baj, de egy csokival és virággal meg tudlak venni" jellegű hozzáállással.

2021. jún. 4. 08:46
 12/22 A kérdező kommentje:
Azon húzta fel magát, hogy délután írt egy támogató uzit, amit mrgkoszontem, de megkerdeztem, hogy mire véljem? Azért tettem mert egész nap nem írt, este meg bedobott egy ilyen hosszabb uzit. Allitasa szerint csak rossz napja volt, és egyedül akart lenni. Mondtam, hogy nem nagyon rá vall, mikor legutóbb ilyen volt, akkor szólt előre,most meg nem. Ezen.
2021. jún. 4. 08:52
 13/22 anonim válasza:

Hát te egy nagyranőtt gyerek vagy.

Pláne, hogy akartad takargatni, hogy nem tudod mi a gond, pedig tudod...

2021. jún. 4. 08:55
 14/22 A kérdező kommentje:

Azért nem teljesen tudom, mert

1. Ő először azt sérelmezte, hogy "nem rá vall". Én nem a tettére értettem, hanem a módjára.

2. Miután ezt elmondtam neki, hogy félreértette, akkor sem lett jobb kedve.

Akkor honnan tudjam, hogy melyik a baja? Mert az eredeti problémáját már el kellett volna engedni, ha már a tudtára adom.


Az,hogy nagyra nőtt gyerek vagyok, azt meg nem értem. Van vmi belső frusztrációd amit itt élsz ki?

2021. jún. 4. 09:08
 15/22 anonim válasza:

Soha nem szabad úgy vitatkozni, hogy olyanokat mondunk, mint pl. hogy nem rá vall. Ahogy nem használjuk azt sem, hogy pl. "te MINIDIG..." vagy "te SOHA", mert nyilván nem lesz igaz az állítás. A nem rá vall mondat olyan mintha azt mondanád, hogy már kiismerted és te tutod milyen személyiség kell legyen és miként kell helytálljon stresszhelyzetbe.

A nem rá vall kijelentés gyerekes, nem tudsz vitatkozni.


Errefel azt mondod, hogy félreértette, és nem akartad bekategórizálni, hanem csak általánosítani? Én sem lennék veled a csaj helyébe.

2021. jún. 4. 09:21
 16/22 anonim válasza:

Embeeer ne csicskulj!

Már most úgy érzi, loholsz utána. Ilyenkor kell visszavenni és békén hagyni. Majd jelentkezik, figyeld csak meg ;)

2021. jún. 4. 10:31
 17/22 anonim válasza:

Egyetértek. Megsértődött a semmin, rá kell hagyni. Majd előkerül.

Ezek a sértődések csak arra jók, hogy bizonytalanságban tartson téged és tojáshéjakon lépdelj körülötte, nehogy megbántsd valamivel. Más néven csicskít.

2021. jún. 4. 11:23
 18/22 A kérdező kommentje:
Miért baj az, hogy megjegyeztem, hogy eddig nem sűrűn fordult ilyen elő?
2021. jún. 4. 14:48
 19/22 anonim válasza:
nagyon jó tanácsot kaptál, minden nő örül, ha virágot kap, értékelni fogja, arra vigyázz, hogy csomagolás nélkül add át, egy szál rózsa is megteszi, sok sikert!
2021. jún. 5. 04:42
 20/22 anonim válasza:
Virágnak és csokinak minden lány örülne, de nem ebben a helyzetben. Ezek a szerelem-szeretet szimbólumai, adj neki évfordulóját, szülinapot stb. , de ne bekitesre, ezt inkább beszeljetek meg.
2021. jún. 5. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!