Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne virágot és...

Jó ötlet lenne virágot és csokit vennem neki?

Figyelt kérdés

Egy lány megsértődött rám, mert valamivel megbántottam (nem tudom, hogy pontosan mivel, szerintem egy kis dolgot fújt fel). Azt mondta, hogy most nem akar velem beszélni. Írtam neki, hogy akkor gondolom a holnapi talinak is lőttek, erre nem válaszolt, csak írt egy :) emojit. Egyik barátom azt javasolta, hogy menjek el hozzá, adjak neki virágot meg csokit. Szerinte azért jó ötlet ez, mert ez kevesen csinálják nagyon, és sok embernek nincs hozzá bátorsága sem. Viszont én meg úgy gondolom, hogy lehet ellenkező hatást érnék el vele. Lehet, hogy úgy érezné, hogy loholok utána,igy én azon a véleményem vagyok, hogy majd rájön magától, hogy ő kapta fel túlságosan a vizet. Viszont a barátom is elég jól érvelt. Szerintetek?

23/f



2021. jún. 4. 02:07
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Kérdező, mi történt végül?
2021. jún. 7. 10:39
 22/22 A kérdező kommentje:
Írtam neki hogy sajnálom, aztán elkezdett random videókat küldözgetni tiktokról. Nemrég megkerdeztem, hogy haragszik e még, azt mondta hogy nem, csak ne emlékeztessem erre.
2021. jún. 7. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!