Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van-e kedve valakinek az...

Van-e kedve valakinek az alábbi kritériumok mellett beszélgetni? 24/N

Figyelt kérdés

Szeretném leírni, hogy miért is vágyom erre.

Sokat dolgozom, mellette tanulok, építem a jövőmet. Viszont mindemellett valamilyen szinten hiányzik a férfi társaság, az ismerkedés, flörtölés időszaka. Viszont mindezt anonimként, képek, teljes név és minden nélkül. Szerintem nagyon szuper a tudatlanság, és mégis a teljes bizalom érzése, illetve a kíváncsiságé.

Imadok új helyeket felfedezni, egyedül lenni, barátokkal lenni, sorozatokat nézni… stb.

Ha gondolod és van ehhez kedved, akkor várom a leveled :)


2021. okt. 2. 08:37
1 2
 11/18 anonim válasza:

Beszélünk hanghívásban + a szexuális játékszereid = lehet hogy így egy alkalomra megérné elszórakozni.

Másképp teljesen értelmetlen lenne, mert én nem fogok magamról semmit elmondani egy olyan embernek, akinek hiábavaló lenne.

2021. okt. 2. 12:24
 12/18 anonim válasza:
#8 ugyan ezt akartam irni haver
2021. okt. 2. 12:55
 13/18 anonim válasza:

Magyarul nyalják fel az egodat mindenféle további kötelezettség nélkül... Értem.

Lesz itt olyan kanos tini fiú aki megteszi.

Egy normális FÉRFI meg csak kiröhög. 😂

2021. okt. 2. 15:00
 14/18 anonim válasza:

Szóval kapni akarsz, de adni semmit.

Nem érted akkor a férfiak működését, vizuálisak. Ír neked egy csomót, ami neked jól esik, és ennyi. De miért kéne veled beszélnie, ha mástól többet is kaphatna, pl hogy emberként kezelik, nem csak valami arctalan töltőállomásként.

2021. okt. 2. 19:07
 15/18 anonim válasza:

Én beszélgettem egy nővel,aztán el kezdődött neki az egyetem és kész itt is hagyott,nem írt többet,ennyit erről.

Legalabb az megírhatnád melyik megyében élsz?

2021. okt. 2. 22:04
 16/18 anonim válasza:

Nagyon szivesen benne lennék ha még aktuális!

Természetesen mással is akár anonimon akár teljes felfedéssel! :)

24/F

(Lehetőleg lányokkal)

2021. okt. 3. 16:53
 17/18 anonim válasza:
Írj
2021. okt. 14. 04:33
 18/18 anonim válasza:
Helló
2021. okt. 14. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!