Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mikor lehetek már végre boldog?

Mikor lehetek már végre boldog?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan szerelemből volt néhány főleg iskolás koromban ami nem volt olyan jó a számomra.

Régebben néhányszor kihasználással végződött. Amikor már elvégeztem az iskolát akkor meg már nem a szerelmi életemmel volt gond hanem az egészségemmel.

Egy vizsgálat során kiderült, hogy rosszindulatu daganatom van áttétekkel.

Szerencsére még olyan stádiumba voltam ami még gyógyítható.

Volt több mütétem és kemoterápiám is.

A betegség felnyitotta a szemem arra, hogy ne foglalkozzak más véleményével.

Azóta már nem is vagyok olyannyira kitartó és így nem is megyek el addig, hogy szenvedjek a viszonzatlan szerelemtől és kihasználjanak.

Az élet már jó néhányszor próbára tett engem és mégsem találom teljesen a boldogságot.

Nem hiszem el a mai világba, hogy nincsen olyan ember aki boldog szeretni, idővel családot alapítani és boldogan élni a családi kis fészekben?!

Miért nem lehet a mai világban rendes párt találni aki komoly, hosszútávú kapcsolatot keres?

24/F



2021. okt. 3. 18:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 😇
2021. okt. 3. 23:47
 12/12 anonim válasza:

Én ma arra jutottam az edzőteremben, ahogy szervezték a mellettem edző csajok a szilveszteri bulijukat, én meg belegondoltam, hogy mi a túrót csinálok én szilveszterkor???, hogy addigra lesz egy jó pasim.

Szóval próbálj kitűzni valami dátumot, gondold végig mit szeretnél és dobd be magad.

Én most elhiszem, hogy addigra lesz valakim.

2021. okt. 5. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!