Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy végre kialaku...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre kialakuljon egy boldog párkapcsolatom? Mi lehet az oka annak, hogy eddig egyik sem jött össze?

Figyelt kérdés

Sosem voltam az a nagy társasági életet élő személy, sem a város vagánya. Mégis viszonylag sok barátom és ismerősöm volt és van, sok szoros kapcsolatot tudtam kialakítani.

Az eddigi barátnőimet mind ismertem az iskolából.

A gond az, hogy nem tudok ismerkedni. Sajnos akárhány idegen lányt csak úgy elhívtam, mindig rosszul sült el. Egyszerűen nem nagyon van amiről beszélgetni, vagy unom a dolgot. Az is van, hogy egyes esetekben zavarba jövök.

És nagyon sok elutasításom is volt, ami miatt az önbizalmam is elment.

Lehet hogy velem van a baj, lehet hogy a visszautasítások és csalódásom hatása de sajnos egy ideje nem is merek próbálkozni.

Mit tegyek? Első sorban mit javasoltok, hogy ismerkedjek? Másodsorban hogy hívják el valakit (akár olyan személyt, akit ismerek) randira? Mit tegyek hogy jól sikerüljön egy randi? Mit tegyek hogy leküzdjem a kialakult gátlásaimat?



2021. márc. 21. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ismerősi körben keresgélj, munkahelyen vagy ha van valami hobbit akkor ott, pl. túrázás, kirándulás közben társaságban

Én se tudok idegen lányokkal ismerkedni, online felejtős mert csak még lejjebb húzza az önbizalmad

Ki kell bírni ezt a hányingert, remélhetőleg nyár elején már ki lehet mozdulni

2021. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak már egyáltalán nem merek kezdeményezni...
2021. márc. 21. 21:59
 3/3 anonim válasza:

Én nagyon szeretek idegen nőkkel beszélgetni, mert mindig valami új személyiséget ismerhetek meg. Persze nem feltétlen kell hogy legyen belől valami, de jó érzés amúgy. Az utcán boltban is ha meglátok valakit aki szimpatikus igyekszek rögtönözni valamit, hátha szóba elegyedik velem, de mostanság a maszk miatt nem látni kihez szól az ember, bár már úgy vagyok vele, hogy ha tetszik a szeme, az már fél siker :-)

A munkahelyit próbálom kerülni. Nyilván egyszerűbb, de nem jó azzal együtt dolgozni akivel szakítasz. Feltéve ha szakítasz.

2021. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!