Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha lefogynék, esetleg kigyúrná...

Ha lefogynék, esetleg kigyúrnám magam, akkor lehetne végre boldog életem? 16/F

Figyelt kérdés
Van rajtam kb. 25 kg felesleg, ami miatt az önbizalmam 0. Ha tehetem, akkor mindíg itthon vagyok, mert ha kimegyek olyan érzésem van, mintha mindenki engem nézne, amire még rátesz egy lapáttal, hogy az osztálytársaim is mindíg a súlyommal piszkálnak. Meg ha lányokra gondolok mindíg ilyen fura érzésem van, mert tudom, hogy így úgy se lehet barátnőm. Szerintetek ha nekiállnék edzeni és egészségesen enni, és lefogynék, akkor élhetnék én is normális életet?
2019. okt. 18. 11:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg mikor mondjuk megtetszik egy ruha, akkor arra gondolok, hogy rajtam úgyse fog jól állni, meg ilyenek. És legtöbbször így is van :/ És ez más dolgokkal is így szokott nálam lenni.
2019. okt. 18. 11:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalmadon biztos sokat lendítene.
2019. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyi a szerencsém, hogy az arcom szerintem eléggé rendben van, szóval csúnya nem vagyok, csak így kövéren nem nézek ki jól :/
2019. okt. 18. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar a súlyfelesleged, akkor miért nem teszel ellene? Állj neki diétázni és mozogni! Meglátod, mennyire megnő majd az önbizalmad is, ha megváltozik a tested.

Hajrá!

2019. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már izmos, nem kigyúrt, de az életem egy fikarcnyit sem változott.
2019. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, ne a lányokért vagy a cikiző osztálytársak miatt, hanem magadért tedd! Jobban fogod érezni magad a bőrödben, és az önbizalmadnak, az egészségednek is csak jót tesz. Ha mások miatt akarsz változni, az megfelelési kényszer, és az már régen rossz. Ráadásul magadat alázod meg vele.
2019. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!