Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van értelme hetekig levelezni...

Van értelme hetekig levelezni itt valakivel, ha ennél mélyebb barátságot egyik fél sem kezdeményez és igazából a másik keresztnevét sem tudod?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 11:44
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Szerintem ha meg kell kérdezned, hogy van-e értelme, akkor nincs. :D
2021. nov. 26. 14:50
 12/22 anonim válasza:
Írd neki azt, hogy minden összejött, sok a dolgod és nem fogsz ráérni egy darabig. Csak ért a szóból és csendben elfogadja...
2021. nov. 26. 14:55
 13/22 anonim válasza:

Nincs értelme!


Sok lelki sérült ember jár ide, aki csak unalomból, meg önigazolásból írogat másoknak! Tehát csak használnak téged!


Nekem volt itt olyan nő aki intim képeket is küldözgetett magáról, nem is egyet, úgy, hogy én nem küldtem neki. Ez ment hetekig, de sehová nem haladtunk. Aztán mikor rákérdeztem, hogy ennek mi értelme, hogy képen nézegetem a punciját, miközben a keresztnevét se tudom, akkor nem értette, és fel volt háborodva.


Most már úgy vagyok vele, ha 3-4 hét alatt nem jutunk előbbre, akkor hagyom a fenébe az illetőt. Nem is magyarázkodok neki.


Se a lelki szemetes ládája nem vagyok senkinek, sem az egótuningja!

2021. nov. 26. 15:26
 14/22 anonim válasza:
Itt sajna nem sok minden ilyesminek van értelme, még akkor sem, ha vállalják a felek egymás előtt a kilétüket...
2021. nov. 26. 15:43
 15/22 anonim válasza:

nekem van akivel évekig tartott a levelezés


ha valakivel unalmas lapos, nem akarod folytatni, akkor ezt elmondhatod neki


amúgy fel is lehet dobni a levelezést

2021. nov. 27. 10:51
 16/22 anonim válasza:

13-as hehe add meg az elérhetőségét annak a nőnek, én izgalommal nézegetném a képeit.


Nem tudod te mi a jó 😀😀

2021. nov. 27. 15:25
 17/22 anonim válasza:
"én már annyira aktívan nem kérdezek," Ebből látszik, ez nem is volt beszélgetés. Ez inkább kihallgatás volt. Sok emberrel beszélgettem már, volt akivel évekig, de kérdések, csak szökő évente hangzottak el.
2021. nov. 27. 15:54
 18/22 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy kihallgatás?
2021. nov. 27. 17:05
 19/22 anonim válasza:

Levelezzetek ritkábban. Hadd történjenek közben dolgok, amiket meg lehet vitatni. HA egyébként jó vele beszélgetni, akkor maradjon meg a kapcsolat, csak ritkábban.

Én szerettem volna legalább egy ilyen "beszélgetős viszonyt" kialakítani, de többségében férfiak írtak, burkolt szándékokkal, lányok meg olyanok, akikkel nagyon nem egyezett az értékrendünk. Így témánk sem volt. Pedig több kérdésem volt már ezzel kapcsolatban, mindig ez volt a tapasztalatom.

2021. nov. 27. 18:27
 20/22 anonim válasza:
Utolsó: ha gondolod írj, nekem sem nagyon sikerült eddig ilyen kapcsolatot kialakítani (azert akadt pár kivétel)
2021. nov. 27. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!