Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy borderline...

Megismerkedtem egy borderline zavaros férfival érdemes folytatni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 10:11
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Nekem is borderline személyiség zavarom van. Pszichoterápiára járok, hogy jobban tudjam kezelni a helyzeteket és, hogy magamat is jobban kiismerjem. De még így sem lennék a férjem helyébe. Ő nagyon türelmes és jól kezeli a konfliktusokat, de erre nem mindenki képes, ami érthető.

Jobb, ha barátok maradtok.

Ahogy mélyülne a kapcsolat, egyre több olyan helyzetben találnád magad, amikor mást csinálsz, mint ami neked jó lenne, csak hogy ne bántsd meg és ne legyen rossz kedve. De ez nem segít neki se és te is csak tönkremész.

2021. dec. 21. 12:11
 12/26 anonim válasza:
Kérdező, te semmit sem tudsz a borderline-ról, az látszik.
2021. dec. 21. 12:36
 13/26 anonim válasza:
Vagy mentális betegek vagy bunkók a normálisnak meg Murphy szerint nem fogsz tetszeni lehet választani h azért bunkó mert beteg vagy alapból seggfej
2021. dec. 21. 12:37
 14/26 anonim válasza:
Nekem volt borderline-os párom, MENEKÜLJ! Amíg még az elején vagy és ép ésszel le tudsz lépni tőle. Hiába aranyos, kedves meg minden de nem lehet elviselni őket anélkül, hogy te tönkre ne menj benne. Ők nem változnak, hiába ringatod magad majd abba a hitbe, hogy dee ha türelmes leszek, dee ha ott vagyok mellette mindig, dee ha számíthat rám. Ugyanazt fogod kapni bármennyi jót teszel érte.
2021. dec. 21. 13:50
 15/26 anonim válasza:

A mentális betegségek kitalációk, különösen a borderline. Persze jó az eü mafiának, hogy eladják az embernek a kezelést, mert sok pénzt termel.

Nem látom akadályát, amiért ne folytathatnád az ismerkedést.

2021. dec. 21. 16:59
 16/26 anonim válasza:
#15-ös ugye Te is érintett vagy a témában? 😂 Gondolom ezt a hangok mondták...
2021. dec. 21. 17:05
 17/26 anonim válasza:
Ha elmennék egy pszichiáterhez, valószínűleg megállapítana valamit, elküldene pszichológushoz, felírna gyógyszert, hadd nyúljak bele a pénztárcámba! Áltudomány!
2021. dec. 21. 17:07
 18/26 anonim válasza:
Ezt neked kell eldönteni
2021. dec. 21. 20:03
 19/26 anonim válasza:

Kedves, segítőkész, jó társaság, szórakoztató. Megjátsza, nem ilyen!

Másik pillanatban az igazi arca: idegbeteg, igazságtalan, élősködő, önző senkiházi, ja és csak a saját érdekei vezérlik, kegyetlenül bunkó és önző ha még nem mondtam...

2021. dec. 22. 00:05
 20/26 anonim válasza:
Ha jól néz ki, akkor érdemes. A borderline egy kitaláció
2021. dec. 22. 06:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!