Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy borderline...

Megismerkedtem egy borderline zavaros férfival érdemes folytatni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 10:11
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Milyen jól is látszik, hogy aki beteg akár mentálisan, akár fizikálisan az jobb ha leugrik az emeletről, mert semmi keresnivalója az életben.


Szerintem nem akar senki se beteg lenni...

2021. dec. 22. 07:36
 22/26 anonim válasza:

#21-es, valóban. Viszont mindenkinek joga van eldönteni akar-e mentális beteggel bármilyen kapcsolatot.

Akik igennel felelnek rendszerint nem tudják mivel jár ez.

És csak azt veszik észre, hogy őket is lerombolja a beteg mentálisan.

2021. dec. 22. 08:02
 23/26 anonim válasza:
Nagyon szomorúan olvasom itt a válaszokat. Tudom, hogy nehéz helyzet. De azért ne beszéljünk már úgy, mintha emberek sem lennének... Persze nem mindegy, hogy milyen állapotban van, jár-e terápiára, szed-e gyógyszert, tisztában van-e a valósággal. De ez egy betegség/állapot. Én is az vagyok... 30 éves srác. Volt valóban, akit szinte tönkretettem. Utólag látom. Utálom magam érte. De voltam kórházban, járok terápiára... 7 éve van párom. Meg kellett tanulnia kezelni. Mivel szeret, ezért sikerült. Őt nem tettem tönkre. Én pedig jobban vagyok annyira, hogy legyen munkám, tervem, életem. Ezeket a kommenteket olvasva úgy látom, hogy meg srm érdemelném sokak szerint. Köszi!
2021. dec. 22. 09:59
 24/26 anonim válasza:

#23-as, látom a szövegértés neked sem megy.

Nyilván lesz olyan, aki elfogadja az állapotod.

Lesz olyan aki tolerálja valamilyen szinten.

De ha kimondjuk ha nem, egy egészséges mentális állapotú ember a legritkább esetben akar maga mellé egy mentális betegséggel küzdő gyenge idegrendszerű társat. Ez van. Választható az opció. Igen vagy nem.

Senki nem mondta, hogy a mentális betegeket lőjjük bele a Dunába.

Csupán hogy -az én személyes tapasztalataimból is kiindulva- nagyon nem jó ötlet ezzel a problémával küzdő társat választani.

Te is leírtad, hogy volt akit tönkretettél.

Nos itt a példa. Ha valaki nem akar fiatalon egy ilyenben részt venni attól még nem rosszabb ember. És nyilván te sem, csak nem várhatod el hogy tolerálja mindenki a betegséged.

2021. dec. 22. 10:04
 25/26 anonim válasza:
Mindig ők az áldozatok, most is ők az áldozatok, itt az élő példa előtted. Te tűrd el egy vak hang nélkül, hogy úgy viselkedik veled, mint a kutyával mert épp olyanja van, majd még ő lesz az áldozat, és neked kell bocsánatot kérni, mert a betegségét kifogásnak használja. Igen, van aki ezt eltűri, de ő szintén mentális beteg.
2021. dec. 22. 10:32
 26/26 anonim válasza:
A 9. válaszod megadta a kérdésedre a választ. Tönkre mennél. Mással is meg lesz a kémia.
2021. dec. 22. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!