Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szeretnem feldobni a meglevo...

Szeretnem feldobni a meglevo kapcsolatomat. Eleg unalmas hazassagban elek es egy kis fiatal lany tarsasagara vagyok, heti 1-2 elkalommal. Elmenni moziba, szorakozni kicsit. Volna jelentkezo?

Figyelt kérdés
Olyan lanyok jelentkezeset varom akik vagynak egy idosebb ferfi tarsasagara. Budapest kornyékén elony.
2022. jan. 11. 16:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
Akkor válj el, aztán keress egy fiatalt. Vagy akkor a szaros gatyáid nem lesznek kimosva még nem lesz főtt kaja mi?
2022. jan. 11. 23:27
 22/41 A kérdező kommentje:
45 vagyok, azert az meg talan nem a nagypapi kategoria. Nem a felesegemmel levo kapcsolatot akarom jobba tenni, hanem a szabadidomet eltolteni.
2022. jan. 11. 23:28
 23/41 anonim válasza:

Szia!


Nekem is hasonló gondjaim vannak, a férjem folyton dolgozik még egy margit szigetre se nagyon ér rá. :/

Nekem tudja, hogy keresek pasit, eddig nem találtam ilyet. Ha gondolod írj. 24L Bp

2022. jan. 12. 03:26
 24/41 anonim válasza:
Kérdező és akkor ezek szerint azt se bánnád ha a feleséged töltené el így a szabadidejét?
2022. jan. 12. 05:16
 25/41 Laylah válasza:

23. tuti kamu.


Másrészt a kérdező sem tudja eldönteni, hogy mit akar, egyszer a házasságát akarja megjavítani megcsalással, máskor meg leszarja és csak magára gondol:

"Szeretnem feldobni a meglevo kapcsolatomat."

vs.

"Nem a felesegemmel levo kapcsolatot akarom jobba tenni, hanem a szabadidomet eltolteni."

2022. jan. 12. 08:31
 26/41 anonim válasza:
25# a a meglevo kapcsolat javitasa alatt azt erti h a epp aktualis nemi eletet (kapcsolat o maga es a hancurlece között). Remelhetoleg a asszonykajat mas is pakolgatja kozben.
2022. jan. 12. 09:14
 27/41 anonim válasza:
Hátborzongatóan erkölcstelen és nagyon gonosz ember a kérdező. Az ilyenek miatt vannak a háborúk és a klímaváltozás is. Remélem, nem sikerül semmilyen zsenge puncit összeszednie, és minél előbb a fejére esik egy élve rothadó féltonnás ökör!
2022. jan. 12. 09:43
 28/41 anonim válasza:

Szia!

24 eves, egyetemista vagyok, a X.keruletben lakom. Szabadidőmben úszok versenyszinten, kosárlabdázom az egyetemi csapatban és turazom, vagy néha iszom, ha nem készülök vizsgákra. Nem ismerkedem itt általában, de bejonnek az idősebb nők, hamar ennyire unod inkább küldd el a facebookját privátban, elintézem a dolgodat. Te meg keress fiatalabbat, ez már annyira talán nem lenne görény dolog így.

2022. jan. 12. 10:56
 29/41 A kérdező kommentje:
NA! Egesz ertelmes valaszok erkeztek, bar a kedves tarsasagom meg nem talaltam meg,de majd az is alakul. 25osnek annyit valaszolnek csak,hogy az én reszemrol. Nem a kettonk reszerol. Meg nem gondoltam arra ,hogy elmondom neki,hogy szabadidopartnert keresek. Egyenlore csak erdekelt,hogy van e ra lehetoseg, esetleg mas is unatkozik es hasonlo tarsasagot keres.
2022. jan. 12. 11:22
 30/41 Laylah válasza:
Akkor, ha ennyire nagy fiú vagy, növessz gerincet és válj el. Utána hajkurászhatod a fiatal lányokat.
2022. jan. 12. 11:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!