Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal fiúk (15-20)! Ti...

Fiatal fiúk (15-20)! Ti mennyire osztjátok meg egymással a barátnőtökkel kapcsolatos dolgolat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha találkozok a barátom haverjaival, mire számítsak, mennyit tudnak rólam? :D

Ez úgy van nagyjából mint a csajoknál?



2019. ápr. 30. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Személyfüggő. Van aki mindent elmond, míg mások a párjuk teljes nevét se hajlandóak elárulni.

Miért nem kérdezed meg a barátodat? Ő biztosan korrekt választ tudna adni a kérdésedre.

2019. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én diszkréten kezelem ezt, és a barátaim, ha nagyon belemennek a témába, és túl sokat akarnak tudni, leállítom őket. De magamtól sosem hozom fel a témát, mert inkább munkáról, pénzről és politikáról beszélünk pár üveg sör mellett. Én sem örülnék, ha a barátnőm kibeszélné a hálószoba titkainkat. Szerintem ez legyen mindenki magánügye.
2019. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem azokat a páromról való beszélgetéseket (ami inkább a lányokra jellemző) amelyek nem merültek ki a "jól megvagytok?" "Igen." párbeszéd töredékben. Amikor már elkezdtek kérdezgetni, hogy mióta vagyunk együtt akkor szájhúzva válaszoltam, de azzal, hogy "lefeküdtetek már?" elég messzire mentek és ott közöltem a hölgy beszélgetőpartneremmel, hogy ez bizony magánügy.


A legjobb barátommal ritkán beszélünk a barátnőmről, mert személyesen is ismerik egymást, elég sokat tudnak egymásról.


Ezen felül szerintem barátnőm és az ő barátnői közt gyakrabban téma vagyok.

2019. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!