Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz ismerkednem?

Miért olyan nehéz ismerkednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én alapvetően olyan beállítottságú vagyok és azt az elvet követem, hogy ezt az egész kapcsolat dolgot nem keresni kell, hanem majd egyszer csak jön (nyilván valamilyen ponton már várni sem lehet csak úgy..). Haverjaim bíztatására kezdtem el az utóbbi időkben ismerkedni, elég kevés sikerrel.


Személyiségemmel nem hinném, hogy túlzottan probléma lenne, bár ez leginkább ízlések és pofonok kategória. Meghallgatok másokat, imádok beszélni (még a semmiről is órákig tudok szerintem beszélgetni), mindig témákat hozok fel, tudok nagyon komoly, viszont mellette vicces is lenni. Azt veszem észre (és visszajelzésekből is azt tapasztalom), hogy sokkal érettebb és intelligensebb vagyok, mint a legtöbb velem egykorú.

Nem járok minden bulizni, tisztelettudó vagyok, nem dohányzom. (az első és harmadikkal nincs feltétlen baj, de nekem pl nem fekszik az a dolog, hogy eljárjak minden hétvégén bulizni ahol csatak részegre igyam magam a haverok mellett.. inkább elmegyek edzeni.. :D)


Ehelyett mégis azt látom, hogy ez a mai lányoknál sehol sem egy jó pont. (bár az is lehet, hogy rossz helyen "keresgélek"..)


Még azt sem lehet mondani, hogy a külsőmmel van probléma.. Az utóbbi másfél évben leadtam 35kg-ot, elkezdtem edzeni és külső visszajelzések alapján nagyon jó fizikumot tudtam összehozni. (másfél év alatt elértem azt a szintet, hogy az ismerőseim megkérdezik, hogy szedek-e valamit.. , szóval valami ezek szerint tényleg látszik.. :D) Igényes vagyok, (jó, az életmódváltásom előtt ezt nem nagyon mondtam volna el magamról.. akin 40kg felesleg van, az minden, csak nem igényes magával szemben egészségügyileg.) foglalkozok magammal és ami a legfontosabb, hogy vannak céljaim.

Szeretnék egyetemre menni, mellette nagyon jól tanulok, szóval azzal sincs probléma.


Nem megváltást várok itt a gyk-n, nem ismerkedni szeretnék, hanem tanácsokat kérni. Mit rontok el? Már lassan azon gondolkozok, hogy rossz az, ha túl udvarias és tisztelettudó vagyok..

Okosabb döntés lenne tényleg elengedni ezt az egészet(azaz visszatérni arra gondolkodásmódra, amit egyébként is követtem eddig), és "ha jön, akkor jön, ha nem, akkor nem" alapon gondolkozni?



18/f



2022. febr. 5. 09:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ne haragudj, nem olvastam végig, de a legnagyobb baj a világgal van. Azt érzem hogy egy átlag férfi nagyon le van nézve és párt találnia nagyon nehéz ebben az őrületben amit a nők egy része elvár, közben meg a saját elvárásaiknak mondanak ellent. Egy értelmes férfi inkább keresgél tovább és igyekszik értelmet találni ebben az őrületben. Tégy te is így, majd összejön. Sok sikert.
2022. febr. 7. 15:21
 12/14 anonim válasza:

Nem akarnék én kerítősdit játszani, de a #9-es válaszában én csupa lehetőséget látok. Az általad leírtak alapján a #9-esnek te főnyeremény vagy. Írj rá itt GYK-n privátot, fussátok le a köröket (ki hol lakik stb), nézd meg hogy sül el. Nem tudhatod elvégre.

Csak légy nyitott. Bármilyen valószínűtlen is, ha veled szembe jön egy lehetőség, legyen az offline vagy online (jelen esetben online), akkor élj vele.

Én sem különösebben keresem a nőket, mégis mikor nyitottabb lettem így 5 év kihagyás után, jöttek sorba a lehetőségek. Igaz nem sok, és hát sajna azok is mind totál kudarcok/zsákutcák voltak, de akkoris. Maradok nyitott mert igazából megéri, hisz mégha vége is lett azoknak a kapcsolatoknak, akkor is a boldog pillanatok megmaradnak, felértékelődnek és ösztönöznek is, hogy tegyek mégtöbbet egy kapcsolatért.

2022. febr. 7. 15:55
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon hasznosak voltak.

Igyekszem megfogadni a tanácsokat, és próbálok nyitottabb lenni és változtatni, mert az is lehet, hogy én rontok el folyamatosan valamit. (bár az még mindig kérdés, hogy mit..)

2022. febr. 14. 14:00
 14/14 anonim válasza:
Nem te rontasz el valamit hanem a nők többsége. Fel a fejjel.
2022. febr. 15. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!