Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha már a hatodik fiú hagy el,...

Ha már a hatodik fiú hagy el, megy el mellőlem huzamosabb időn belül ott valószínüleg bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 10:41
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Pfú ez nagyon kamu.
2022. aug. 17. 12:09
 12/28 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem 😢😢

Elcsesztem az életem

2022. aug. 17. 12:12
 13/28 anonim válasza:
Butasagokat beszelsz, se a melleid meretevel nincs ban se ronda nem vagy. Csak olyanokna adtal lehetőséget akik dugni akartak/teljsen mas vilagban elnek mint te. De reven ne vagy olya ki elso randin set teszi nekik tovbb alltak. De gondolj bee ha ne neznel ki legalább atlagosan megfektetni se akartak volna. Ebbol mar azt kizarhatod h ronda lennel, sot atlagos kinezetu mindenkepo haem jobb csak az önértékelésed es onkeped nincs rendben, önbizalom hiany meg latszik kívülről. Sokak szerint cuki valakit zavar de nagyon. Keress tovabb es megtalalod majd akivel jo lesz minden :) akinek majd odaadod magad es vagy gyerekt vallasz egyszer, ha ugy erzed. Ne foglalkozz massal es h szerintuk mit kene csinaljak csak maguknak. Te meg csinald azt amit te szeretnel a te eleted.
2022. aug. 17. 12:14
 14/28 anonim válasza:

"még 20 sem vagyok"


"elcsesztem az életem"


na jó megyek aludni inkább

2022. aug. 17. 12:23
 15/28 anonim válasza:
Ha 20evesen atment volna rajtad fel ozd, akkor ezt a kerdest h elbasztam e az életemet ? Feszsegethetned, anna nevu kolleginaval karoltve. De szo sincsen ilyenről, ne temesd magad semmi baj nincs az eleteddel se veled.
2022. aug. 17. 12:45
 16/28 BeefEater válasza:

> Szerintem a nagy mellek hiányoznak belölem


Nem lehet, hogy nagyon felszínes vagy?

Én kifejezetten szeretek tudományos témákról beszélgetni, de nekem furcsa, hogy egyszer ezt írod, a másik hozzászólásodban olyan felszínes vagy, hogy szinte már fáj. Ha olyan embereket keresel, akik szeretnek komolyabb témákról beszélgetni ők nem nagyon fogják elviselni ezt.

2022. aug. 17. 12:57
 17/28 Gymnospermatophyta válasza:

:DD Ha még nem vagy 20 sem, ne írj olyat, hogy elcseszted az életed, mert még azt javában alakítod. Plusz nem kell család ennyi idősen még, ráérsz.


Mondjuk a 6 fiú ennyi idősen nem kevés. :) Az is furi, hogy ezt itt kell megkérdezned és nem ők adtak rá választ. Ha bármi problémájuk van miért nem szólnak és beszélitek meg?:D

2022. aug. 17. 13:26
 18/28 A kérdező kommentje:
Elmomdták csak én nem tidom magam tultenni rajta
2022. aug. 17. 13:31
 19/28 anonim válasza:
Nem is kell, mert baromsag csak lepj at rajta
2022. aug. 17. 13:55
 20/28 anonim válasza:
Én imádom a kicsi, formás cickókat. ❤️
2022. aug. 17. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!